Muži proti ženám (2014) (pořad)

Když jsem vylehával chřipku posteli tak jsem se na to podíval a čekal jsem větší žumpu. Zas taková hrůza jak tady někteří říkají že div nepotřebují kyblík na zvracení to není, a ve srovnání s ostatní televizními pořady dokáže když už né vždy pobavit tak alespon zaujmout. Každopádně tomu moc velkou životnost nedávám, už proto že to dávají snad každou sobotu což není moc chytrý nápad.

Projekt X (2012)

Mokrý sen poďobaného amerického teenagera převedený na plátno. Zábava to ale docela i byla to zas jo.

Patriot (2000)

Něco takové vznikne když smícháte Hvězdné války, Statečné srdce a špatné znalosti dějepisu. Ale chvílema je to docela zábava, těch chvil když ne je ale podstatně více.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Svět pana Tolkiena jsem objevil docela pozdě, ale o to intenzivněji na mě zapůsobil hlavně díky prvnímu výletu se Společenstvem které mě uchvátilo a čekání na Dvě věže bylo nekonečné. Sehnat si knižní předlohu byla povinnost a určitý dluh. Všechny tři filmy jsou výborné, ale Společenstvo mám asi nejdradši.

RoboCop 2 (1990)

Robocop se stal kultem mého dětsví vedle Terminátora či Predátora. Ve dvojce je všeho víc, a já dvojku nemám rád o nic míň než slavnou jedničku i když ji stavím malinko výš. . Navíc jsem to jako malý fracek viděl v kině, a to jak jsem si strachem zakrýval oči při "operaci" aneb nač narkoza nezapomenu, jo to byli časy.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller mě překvapil že opustil roli šaška a šel do vážnější role. Nejlepší Stiller at už jako režisér nebo ztvárněná postava. Navíc jsem Mittyho viděl zrovna v období takového malého osobního bilancování a film mi kápnul do noty a do leččeho mě nakopnul, takže díky Waltere.

Pád (2013) (seriál)

Napínavé jako hrom, tak jak má správná krimi být. Těžko říct kdo byl větší hvězdou zda Gillian nebo Jamie Dornan protože oba jsou skvělí a celý seriál na nich vlastně stojí. SPOILER!! Co mě zklamalo je u tak dokonale promyšlené krimi dosti neuvěřitelné nalezení klíčového důkazu. Boužel druhé serie taky trpí značnou rozvláčností děje a táhne se to a táááhne seee tooo a tááááááhne....a tak, jestliže jsem první sérii obětoval spánek a koukal celou noc do půl šesté do rána, tak druhou už jsem musel až protrpět do toho finále kterého jsem si myslel že se nedočkám. Konec může být pro leckoho nejednoznačný, i když pro mě ani tak ne, a myslím že je to důstojné a hlavně nečekané finále které se jen tak z hlavy nevykouří. Pokračování bych už nedělal.

Amputace (2012)

Film totálně o ničem, nabere trošku grády a zazvoní konec a téhle blbosti je konec. Jeden krvavý puntík dávám za výtvarně jateční a dokonale zmagořené zobrazení fantazie našeho magora s poďobaným ksichtem.

Vášeň (2012)

Z hlavy se mi film vymazal okamžitě. Nic co by stálo za zapamatování, nic co by mi utkvělo v paměti, prostě ani ň. Když to vemu kolem a kolem tak to je ztráta času.