djbarrel

okres Teplice

2 body

• 1.2.2011  18:28
    Kletba (1987)

Žádná sláva se nekoná. Jo dobrý spadne podivnej meteorit, kterej se za chvíli rozpustí a kontaminuje vodu. Rostliny shnijou, zvířata zešílí a shnijou a lidi taky zcvoknou a taky shnijou a než shnijou mají chuť na krev a nebo alespoň na kontaminovanou vodu. Je tu mladej kluk, kterýmu nikdo nevěří ... no prostě klasika let 80tých ... Ale ... je tu, ale - a to v tom, že nechápu proč se všichni museli chovat tak dementně, hlavně toho doktůrka jsem nechápal. Sice se snažil, ale dělal všechno špatně. Prostě buď liknavost nebo zabedněnost postav dopustila to co se stalo. To by sice mohlo být, ale tady to bylo trochu moc okatý. A navíc jsem nepochopil jak mohla kontaminovaná voda zbořit dům. Nebo strhat tapety, to fakt ne. Moc se přehánělo a to jak tam kde se dalo, ale i tam kde se nedalo. Bohužel si myslím, že se to bralo moc vážně, ale vážné to ve skutečnosti nebylo. Jako většina podobných filmů let osmdesátých. 39 %

• 1.2.2011  16:46
    Boa vs. Python (2004)

Proboha co na tomhle braku může být drama ??! Si někdo dělá srandu ne ? No aspoň, že to neoznačili jako horor. Je to takový sci-fi co by snad natočil Ed Wood kdyby k tomu měl příležitost a digitální efekty. Pominuli že příběh je neskonale dementní - jakože když mi zdrhne velkej had a já nechci riskovat životy vojáků, není jiná možnost než použít druhého velkého hada na to abych toho prvního sejmul a nakonec k těm dvou hadům pošlu tlupu vojáků ..., tak film je celkově dementní. Jak vojáci, tak agenti, tak lovci a i vědátoři se chvílema chovají jako po lobotomii. Většinou jsou to ony chvilky těsně před smrtí. Připočtemeli takový bludy, jako že lovec si vezme s sebou perkusní pušku, ze které střílí jako by to byla opakovačka, nebo že had snáší vejce asi 20 vteřin po sexu, nebo že zatčený zločinec nemá pouta a nikým nehlídán a neobtěžován uprchne z vojenského stanoviště s plamenometem atd atd, dostaneme demenci nejvyšší kategorie. Jako bonus opět nepovedené animace hadů. I v dokumentech National Geographic jsou animovaná zvířata realističtější. Nechápu jak je možný, že to tvůrci nevidí a vypustí to na světlo boží. Nebo si myslí, že když budou půl filmu ukazovat nahý ženský, že to to spraví ? Ne, je to Odpad! 9 %

• 1.2.2011  13:41
    Le bagman - Profession: Meurtrier (amatérský film) (2004)

Maximální sranda, maximální akce, maximální odvaha a kýbly krve a kilometry střev. Takový sranda match jsem dlouho neviděl a myslím, že ani neuvidím. Horor to samozřejmě není, ale dokonalý parodie na vyvražďovačky. 100 %

• 1.2.2011  13:12

Zábavná zombie-řežba. Škoda, že jen pár minut. 60 %

• 31.1.2011  23:22

Oproti novějšímu bratříčkovi je jisté plus, že se nejde úplně rovnou na věc, ale ke všemu se tak trochu dospěje, hlavních postav také není mnoho a samozřejmě v jistých pasážích, hlavně zkraje filmu je atmosféra minimálně stejně hustá jako u moderní verze. Bohužel dost brutální stopáž je filmu na škodu, protože ve chvíli kdy se uchýlíme do nákupního centra, tak mizí prakticky jakákoliv akce a my sledujeme zachmuřené postavy sledující postapokalyptické vysílání poslední televize. A akce se nevrátí ani při nájezdu zlodějů, kteří jim jejich nový "domov" prakticky zruší. Bohužel dvě třetiny filmu se spíš jen žvatlá a nic se neděje. Bohužel i přes jisté světlé momenty v těchto pasážích se atmosféra nedostavuje. Navíc masky zombíků tvůrcům bohužel moc práce nedali. Vlastně jediní maskovaní zombíci byli naši hrdinové po té co zemřeli. S ostatníma se filmaři moc nepatlali. Což je na škodu. A ke konci jsem se dokonce i bavil, když zombíci cupovali zloděje a přitom si pochutnávali na kýtách, žebírkách atd .... no sranda, a to asi tvůrci nezamýšleli. Bohužel nový Úsvit mrtvých považuji za jeden z nejlepších zombie filmů a ten originální mu nesahá ani po ohlodané kotníky. 67 %

• 31.1.2011  20:36

Originální, vtipné, skvěle animované. Příběh je velice neotřelý, přece jen z nebe padající hamburgery nebo špagety tu asi ještě nebyli. Většina postaviček je naprosto skvěle animovaná a jako velké plus vidím, že v tomhle filmečku nebyl žádný vyložený záporák, snad ani ten vyžranej starosta. Velmi zajímavá a vydatná hostina. 85 %

• 31.1.2011  19:08

Jeden z mnoha filmů na dané téma. Přicházející smrt a co se zbývajícím časem. Asi každý by ho strávil jinak, někdo by dělal vše na co neměl odvahu nebo čas, někdo by třeba spáchal sebevraždu ... náš homosexuální fotograf to má jinak, utápí se v depresích + drogy a alkohol, uráží své blízké a od všeho se odvrací ... je to prostě jen jedna možnost. Natočené je to dobře, ale kvůli chování hlavního hrdiny, to nechává diváka chladným, až na několik málo momentů chybí emoce. Což je škoda, tyhle filmy by měli být o emocích a ne jen o depresi. 65 %

• 31.1.2011  00:48

Velmi zamotaný a velmi zajímavý příběh, když připočtu jako vždy skvělého Davida Sucheta, vyjde mi skvělá kriminálka u které jsem se dobře bavil. 87 %

• 30.1.2011  18:58
    Nemrtví (2009)

Sníh, nuda, sníh, nuda, zase sníh a zase nuda .... Tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Začátek se slibně rozvíjí, pak se to trochu pokazí na benzínce a naprosto se to zazdí když dorazí do tý nemocnice nebo co to je. Sledovat tenhle film v noci tak u něj zaručeně usnu. Hudba se mi zpočátku zdála solidní, trochu na způsob 28 dní/týdnů poté (ale jen trochu), ke konci však již začínala nudit a ve finále byla už neskutečně otravná. Demence hlavní předsavitelky byla zarážející a všichni kdo byli ve filmu alespoň chvíli živí tak jí zdatně sekundovali. Děj se hrozně vleče, žádný spád a ani náznak akce. Samozřejmě kromě finále, ale to bylo celkem nepovedené. Mám pocit, že film neměl příliš velký rozpočet, protože jsme se pohybovali jen v lokacích jako lesy, opuštěná benzínka, nějaký opuštěný sanatorium ... Co se týče masek, tak si frantíci docela vyhráli, ale myslím, že to byl krok vedle. Kde nic není ani zombie nebere. 35 %

• 30.1.2011  17:16
    Xtro (1982)

Poměrně zajímavý mystery horor s pořádnou dávkou atmosféry. Mezi klady bych mohl jmenovat skvělou hudbu, rozumnou stopáž, místy děsivou a místy tajemnou atmosféru. Jediný větší zápor, o to však bolestnější, je fakt, že se toho ve filmu příliš neděje a i přes ne zrovna dlouhou stopáž byli momenty kdy jsem se vcelku nudil. 63 %

• 30.1.2011  02:45

Dle mého jedna z lepších Poirotovek, tentokrát totiž Poirot nemusel řešit jen onu vraždu podivína, ale i vraždy spáchané jeho hosty a potenciálním vrahem. Velmi zajímavé a dobré. 83 %

• 29.1.2011  16:51

Solidní komedie, dávám 75 % ... jo sakra, tohle není komedie ? Ne to je horor ! Aha, tak si to musím znovu probrat. Letí letadlo a letí meteorit - krásnej zelenej. Ten dopadne na zem a krásně zeleně vybuchne a tlaková vlna sundá letadlo. Všichni přežijou a vydaj se hledat pomoc. No koho tu máme ? Pilot letadla (všechny vaše problémy vyřeší dynamit), chytrej vědátor (jsem chytrej a nadrženej), asistentka (jsem drsná holka), dvě studentky (co se nám líbí ojedeme a co ne to praštíme pánvičkou) a skupinku uzavírá student (jsem nadrženej a blbej). Tahle parta si najde rozpadlou barabiznu. která patří dědovi (ustřelím vám koule když budu muset). Děda se vyzná v pavoucích a to se hodí když dorazí. Jemu to ale moc nepomůže. Pak se to nějak mele a mele a nakonec přiletí armáda a pavoukům natrhnou prdel. Bezva fakt, že jo. Snad by mi ještě někdo mohl vysvětlit jak se třeba dá vystřílet dávka z jednoranné pušky (s tím si totiž neporadili ani herci - vždy po výstřelu s puškou nějak divně zakejvali a už zase střílela), jak je možný, že výbuch dynamitu na střeše nepoškodí střechu, kde najednou všichni vzali tolik zbraní, jak je možné že benzín nalitý na zem se do země nevsákne a mnoho dalších logických věcí. Ale hlavně jak je možný, že někdo tohle financuje a natočí v 21. století. A kdo neviděl animace pavouků (nebo co to bylo - vždyť měli i klepeta) ten neuvěří. Viděl jsem mnoho špatných animací, ale tohle nemá chybu. Ostatně ve scéně ve které si dělník vlezl do auta a našel tam malého pavouka, byl použit gumový pavouk. Mimochodem ona scéna s filmem nijak nesouvisela a tak vypadala, že je snad z jiného filmu. Všem fanouškům odpadu vřele doporučuji ! 0 %

• 29.1.2011  00:58

Nápaditý příběh, který začínal tak nevinně. Zprvu se jednalo jen o podvod, ale brzy se objeví i vražda a podezřelých s motivem je víc než dost. 82 %

• 29.1.2011  00:56

Solidní hororový zážitek. Dětský vypravěč mi ve filmu moc neseděl, jinak OK. Vcelku se film pomalu rozjíždí, ale finále stálo za to. Ovšem film by si zasloužil lepší vizuální zpracování. 65 %

• 28.1.2011  16:35
    Černá smrt (2010)

Zprvu jsem byl trochu zklamán, v úvodu je jen modlení a umírající na mor. Nicméně film se postupně začíná rozjíždět a nabírat na atmosféře a to je pak už o něčem jiném. Velkou výhodou je, že ve filmu nejsou hluchá místa, stále se něco děje a i závěr dokáže šokovat. Herecké výkony jsou dobré, stejně tak i prostředí ve kterém se děj odehrává a plusem je i fakt, že se ve filmu prakticky popisují události, které se tehdy skutečně děly. 75 %

• 28.1.2011  00:54

Poměrně zajímavý nápad. Nicméně ve filmu je řada nevyužitých věcí, jako zombíci co nejsou vůbec maskovaní, atmosféra dá divákovi jen ochutnat, ale nerozběhne se na plno. Ve filmu se toho větší část mnoho neděje a dost se žvaní. Finálová bitva se zombie armádou byla dle mého dost odfláknutá. 60 %

• 27.1.2011  23:25
    Gutterballs (2008)

Totální odpad, dvě party buranů s druhým nejvulgárnějším slovníkem všech dob (vede South Park - ale tam je to vtipný) co vypadají a chovají se hůř než v nejhorší sračce 80tých let si hrajou bowling a někdo je celou dobu kosí a oni to neví. Fantazie. Vzali si to nejhorší z 80tých let, přidali to nejhorší ze současné doby, smíchali to a vznikla tahle neskutečně stupidní kravina. Nevím jak se tohle může někomu líbit, je to fakt Odpad! 0%

• 27.1.2011  21:15

Velmi pěkný a poučný dokument. Všem doporučuji 90 %

• 27.1.2011  21:08

Celkově lepší než 28 dní poté. Film, řekl bych se našel. Nehraje si tolik na horor jako spíš na solidní řežbu. Opět jako v jedničce je vše OK, ale díky špatným rozhodnutím se všechno posere a nakažení zaútočí. Narozdíl od prvního filmu je tady nejdřív klid a pak se objeví nakažení, myslím, že to působí daleko lépe než v předchozím díle, kdy nakažení prostě byli a hotovo. Stále film prolíná skvělá hudba a slušná atmosféra. Nejvíc na mě působila úvodní řežba a samozřejmě finále kdy se vše vymklo kontrole. Velmi dobré. 78 %

• 27.1.2011  15:03

To jsem se tedy zase jednou sekl ! Čekal jsem nějaký ty zombíky a ono prd. Teda ne že by tam nebyli, to tedy jo, ale o ně v tomhle veledíle fakt nešlo. V hlavních rolích baba v koženým oblečku s dvouhlavňovou brokovnicí co střílí milion ran bez přebití, baba s mečem v bikinách co občas kouzlí a má meč trochu jako Darth Vader a tlustej blboun co nic neumí a nic nedělá - tedy kromě toho, že vždy a za všech okolností nese bágl. A tahle trojka chce nakopat prdel doktoru Frankensteinovi co oživuje zombíky a takový školačce s mečem co je ségrou naší kravky v bikinách. Nakonec doktora sejme zombík a ségry si to rozdaj na život a na smrt ve stylu Hvězdných válek ... OMG , možná se to někomu líbí, ale mě fakt ne, tohle je prostě trapný a jen trapný nic víc nic míň. Muselo by mi být asi tak 10, maximálně 12 let abych tohle dokázal ocenit. A oni k tomu daj nálepku HOROR. Horor to byl dokoukat do konce. 5 %

• 26.1.2011  23:31

Klady filmu jsou výborná hudba, závěrečná řežba, první setkání s nakaženými a místy dost tísnivá atmosféra strachu. Mezi zápory bych zařadil nudu, málo celkového napětí , nesympatické postavy. Film měl jak světlá místa (bohužel dost krátká) a taky špatná místa (bohužel dost dlouhá). Moc se toho neděje a skoro všichni ve filmu se chovají na můj vkus podivně, ale ne v důsledku nákazy, ale v důsledku špatného scénáře. Pro mě se jedná o dost rozporuplný film. Horor to nebyl, na to to bylo málo strašidelné, sci-fi taky ne, přece jen nemoc není zrovna sci-fi, tak zbývá jen thriller, ale i na ten je to trochu moc plytké. Snad by se to dalo zařadit jako drama. Rozporuplný film, nabízející průměrný hororový zážitek. 66 %

• 26.1.2011  21:24

Bože, jak mě tyhle sračky nudí ! To nikdo nedokáže natočit dobrej horor ? Co to je ? Rádoby gore efekty, který vypadaj hůř než efekty z Krotitelů duchů. Krev vypadá snad nejvíc nejnereálnějí co jsem viděl. Příběh je mimo a zmutovaní slimáci co proměňují lidi v zombie ? To fakt ne. Debilní humor, debilní hlášky, neskutečný herecký výkony.A masky zombíků byli taky asi nejhorší co jsem kdy viděl. Kdyby tohle někdo označil jako komedii, tak možná, ale horor v žádném případě. 10 % za tu řežbu tou malorážkou nebo co to bylo.

• 26.1.2011  01:32

Většina Poirotovek ve kterých se nejedná o vraždu mají tendenci klesat kvalitou. Ne že by to byl takový průser, ale je to prostě slabší, víceméně o nic nejde a ani ve finále se nic nestane. Prostě taková rodinná detektivka ztraceného/duplicitního/znovunalezeného drahokamu ve které nejde skoro o nic. 75 %

• 26.1.2011  01:29

Trochu slabší díl, 40 minut se hledá něco co není a až ve finále začíná člověk chápat o co že to vlastně jde. V tomhle díle nemá člověk možnost sledovat linii Poirotových myšlenek, protože je vše chaotické a stéle se nevinně tvářící. 75 %

• 25.1.2011  17:25
    Brain Dead (2007)

Solidní mimozemsko-zombie nářez ! Už začátek mě dostal, myslel jsem, že přiletí nějakej meteorit a pak buď něco z něj vyleze a nebo bude něco vyzařovat a to způsobí, že se lidi začnou měnit. Ale, že to toho rybáře jebne rovnou do palice, to jsem fakt netušil ! Ve filmu je spousta vtipných gagů, trochu, nebo možná i trochu víc malinovky a gumových mozků, ale zato postádá jekékoliv nepětí. Jako horor bych hodnotil maximálně za 1*, komedii za 5 *, takže já budu střílet někam mezi. 3 * - 65 %

• 25.1.2011  14:38

Poměrně zajímavý, takový špionážní příběh. Dost se mi líbil i Poirot, který tentokrát nejenže používal své šedé buňky, ale používal i svaly při přetahování se o zbraň s nájemným vrahem, či jeho "vloupání" k sousedům ... To jsou věci skutečně trochu nezvyklé a proto velmi zajímavé a oživující do jisté míry možná až trochu fádní příběhy. 87 %

• 25.1.2011  14:35

Velmi dobrý Poirot, snad jen fakt, že i mě došlo, že se opravdu jedná o zmizení a ne o vraždu je trošku slabší, ale na druhou stranu jsem nezjistil, že onen lapka je náš bankéř. 81 %

• 25.1.2011  14:32

Překvapivě povedený horor. Námět je sice dost omletý, ale zpracování je velmi dobré. Krví se rozhodně nešetří a závěrečná řežba je opravdu vynikající. Hlavní záporák byl též opravdu famózní a k dalším kladům bych přidal i poměrně zajímavý konec. 77 %

• 24.1.2011  19:06

Dle mého názoru docela pecka. Poměrně originální námět, pěkné scenérie, dobrá hudba i herecké výkony. Příšery byli docela dobré a poměrně originálně zabíjeli. Přece jen je klasika někoho zabít a ne si ho zakopat a počkat na rozklad. Je to trošku něco nového a bylo to solidně podáno. Sem tam na mě dýchla pěkná atmosféra, sice by to mohlo být ještě ponurejší, ale i tak velmi dobré. Celkem mě překvapuje poměrně nízké hodnocení. 76 %

• 24.1.2011  17:21

Taková rádoby hororová břečka. O něco se snaží, ale zmatené prostřihy diváka matou a chvílemi jsem se v tom celkem ztrácel. Navíc jsem od půlky filmu vyhlížel konec. To by se v dobrém hororu stávat určitě nemělo. Těžký podprůměr. 15 %