Vlak do Pusanu (2016)

Po velmi, velmi dlouhé době zase jeden film na téma zombie co za něco stál. Tohle bylo opravdu dobré, celkem neotřelé a dost akční, ale ne tím otravným způsobem jako v sérii RE. Můžu doporučit. 85%

To (2017)

Jako fanda originálu musím hodnotit dobře. Tedy nemusím, ale chci. Rozhodně dobře zpracovaný film, slušné herecké výkony a pár dobrých lekaček. Klaun byl trochu jiný, nemohu říct, že lepší, ale dobrý byl. Efekty byly samozřejmě jiné, ale vše v pohodě. Těším se na druhou část a to je asi cíl. Takže pohoda. 80%

Uteč (2017)

Velmi zajímavý přesto trochu předvídatelný film. Nicméně film měl svižné tempo a rozhodně jsem se nenudil. Stojí za shlédnutí. 80%

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film)

Když jsem to viděl jako malej parchat dost se mi to líbílo. No dneska to už zdaleka tak nefunguje, ale vlastně je to docela legrace. Což je něco co původně tvůrci nechtěli, ale alespoň je to zachránilo od tragédie když jsem to viděl nedávno znova. 25 % dvě hvězdy s odřenýma ušima.

47 metrů (2017) odpad!

Pokud vypnu mozek a zavřu obě oči, možná by se to dalo. Bohužel jsem se na film díval při smyslech a upřímně bylo fyzicky bolestivé dokoukat to. No jako kousnul jsem se a dal jsem to. Plno nelogických situací, hovadin, dvě ječící krávy a pár krvelačných digitálních žraloků. Jakože možná v osmdesátých letech a nebo pro kanál Syfy by to bylo OK, ale já prostě nevím ? Je pravdou, že při sledování hororů by měl člověk vypnout a malinko se vysrat na logiku, ale když dostává logika a fyzikální zákony na prdel každý dvě minuty, tak to prostě ignorovat nelze. Na film jsem byl nalákán hláškami jako nejlepší film od dob Čelistí, ale realita je jiná. Nemůžu říct opačná, protože jsem asu viděl větší sračky, ale tohle dobrý film nevidělo ani z rychlíku. 8 %

Labyrint podle Davea (2017)

Docela šílenost, bohužel ne dost šílená. Horor to nevidělo ani z vlaku a komedie jako taková to tedy taky nebyla. Dobrodružný film na nedělní odpoledne by odpovídal spíš. Ten co to vymyslel měl opravdu dostatek fantazie, bohužel největší problém filmu byla nuda. Většinu stopáže jsem se nudil. Kdyby to byl krátkometrážní film bylo by to asi v pohodě, takhle jsem se opravdu nudil. 1 hvězda za nápad, 1 hvězda za scénu kdy proletěli potrubím a stali se z nich kartonové figurky. Víc z toho nevymáčknu. 30%

Přicházejí v noci (2017)

Pěkný ... jako fakt, není to pro někoho kdo má rád akční řežbu, ale kdo si rád užije tísnivou atmosféru strachu a bezradnosti, ten si přijde na své. I přes zdánlivé pomalé tempo, hodina a půl utekla jako nic a musím uznat, že mě film bavil. Žádní zombíci, žádná monstra, jen lidi a strach. 78 %

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Abych se přiznal tak já české filmy nemám rád. Tedy přesněji řečeno, nové české filmy. Na starší klasiku se podívám i rád (na něco fakt rád, na něco když není zbytí), ale co se týče nových českých filmů, fakt ne. Ani na instalatéra bych se nepodíval, kdyby mi ho nevnutil kolega. No a ejhle, ono to není zas tak špatné. Vlastně je to celkem dobré i když místy moc předvídatelné. Zajímavé je, jak si film na nic nehraje a celý příběh je takový "jaksi mimochodem". Takže nakonec ano je to solidní film a možná se na něj podívám ještě jednou. 66 %

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Jakože začátek totální nuda a nic. Pak se film rozjel a nabral solidní grády. Víc se k tomu asi nedá říct. Jeden z těch filmů co "prostě musíte vidět". Šílenost. 65%

Příchozí (2016)

Ano i ne. To by byla odpověď na to zda se mi film líbil. Proč ? Inu bylo to velmi zajímavé sci-fi, které mi čímsi připomínalo Kouli, ale na druhou stranu ve filmu je hodně logických kiksů. A díky nic v kombinaci s relativně pozvolným dějem, jsem u filmu zíval a díval se na hodinky. Nedívat se na film ve společnosti dalších lidí, pravděpodobně bych usnul. Není to špatné, ale nějaké vyvrcholení tam opravdu chybí. 65 %