Ichi the Killer (2001)

Dost bizarní řežba, ve které stříkají hektolitry krve, střeva se válejí po zemi a není nouze ani o mučení či utrhané údy. Film jako celek působí dost neučesaně a chvílemi jsem měl pocit, že děj prostě nesedí. Nicméně jedná se o dost chytlavý film, který hlavně v druhé polovině hraje i na dost černohumornou notu a film je tím dost odlehčen. Japonskou mentalitu asi nikdy nepochopím a proto nebudu řešit úplně vše. Zkrátka film, ač dost neortodoxní, se mi líbil a pokud člověk pomine chaotický děj, pak si už může v klidu užívat prvotřídní jatka. 77 %

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Zmutovaný krokodýl vs zmutovaný aligátor, no panečku, sračka jako hrom ! Jenže pohříchu tahle sračka byla taky tuze vtipná a proto hodnotím tak jak hodnotím. Málem jsem se pochcal když jeden z těch přerostlíků zaútočil na autobus tím, že ho zalehl. To prostě nemělo chybu. Nebo ta scénka kdy honí džíp a utíká u toho jako pes. Neuvěřitelně špatný film s neuvěřitelně špatnými efekty a herci (pominuli Davida Carradina), který ovšem disponuje několika naprosto fantastckými scénami a proto opravdu stojí za shlédnutí. To se fakt nevidí každý den. 20 %

DNA - Stvoření netvora (1997)

Před mnoha lety se mi nezdál tak moc slabý, inu dnes to vidím trochu jinak. Celý námět je naprosto blbý a nesmyslný. Bohužel tak i celý průběh filmu. O hororu nemůže být ani řeč, herci špatně přehrávají, monstrum nestálo za nic. Doporučuji jen hodně otrlým fandům zetkové zábavy. 10 %

Donner Pass (2012)

Klasická kanibalistická vyvražďovačka, okořeněná vraždou ve skupince obětí. První minuty vypadali dobře, nicméně v "součastnosti" to už tak skvělé nebylo. Parta nudných děcek a zabiják, který se ani moc neprojevil, celkově nuda. 34 %

Chvíle poté (1999)

Klady filmu - atmosféra tajemna a nejistoty, podivná situace, dobrá hudba a i příběh je vcelku zajímavý a originální. Jako zápor vidím jen jednu jedinou věc, kterou je ono náboženství. Myslím, že v USA film může skvěle fungovat, ale v Evropě už tak skvěle vypadat nebude. Nicméně i tak bych doporučoval ke shlédnutí. 55 %

Vlčí vytí (1974) (TV film)

Vlkodlačí film bez vlkodlaka ! Ale i tak se dá. Film stojí hlavn+ě na stoupající atmosféře strachu a nejistoty, což se mu daří opravdu skvěle a i rozuzlení je dost originální. Příjemný film, s obstojnou atmosférou. Nicméně ti, kteří chtějí vlkodlaka, ti ať se poohlédnou jinde. 55 %

Mise (2004) (TV film)

Celkem obstojná hovadina. Ale dalo se na to koukat. Jo efekty mizerný, příběh jakbysmet a ani herci za mnoho nestáli. Logika též nebyla silnou stránkou filmu a některé scény ... no škoda slov. Ale je fakt, že jsem viděl daleko větší sračky a tady děj odsýpal dost rychle, tak s přivřením obou očí tu jednu hvězdičku dám. 14 %

Uneseni (2010)

Můj dojem z filmu je dost rozporuplný. Atmosféra napjetí a strachu byla budovaná naprosto skvěle a postupem gradovala, což je dobré. Stejně jako herci, kteří nebyli dřeva a dokázala se dobře projevit. Což o to to by bylo celkem v pořádku. Nicméně výběr herců nebyl moc dobrý, uječená dceruška a uječená mamka nebylo to co bych chtěl poslouchat větší část filmu. Bohužel jsem je poslouchal opravdu hodně a jediné co obě zvládali vyluzovat s přehledem bylo sténání, křičení, ječení, chroptění a podobné věci, k čemuž velkou oblibu nechovám. Taky jsem nebyl nadšený z dementních scén na téma útěku, či to jak dceruška netrefí maníka na dva metry z pistole a jiné perly. Ve chvíli kdy se měli bránit se chovali jako prasata jdoucí na porážku a ve chvílích kdy to bylo nejméně třeba byli všichni aktivní až jéje. Chlapíci z bandy byli taky klišovití až na půdu. Týpek posera, týpek magor a chladný drsoň coby šéf party taky moc neohromili. Tatíkův pokus o odvetu nemohl dopadnout jinak než dopadl a to proto, že se nenamáhal zavolat policii dřív než bylo pozdě atd. Prostě chování postav je krajně nelogické a to tak moc až mě to prostě sralo a nemohu hodnotit vysoko, byť atmosféra by zasloužila jiné hodnocení. Bohoužel atmosféra by šla, ale jinak se film kvalitativně sesypal jako domeček z karet díky výše uvedenému. Takže snad potěšil jen závěr, který nebyl moc klišovitý, ale to na víc než 2 ** nestačí. 40 %

Wyvern (2009) (TV film) odpad!

Ať přemýšlím jak přemýšlím, nevymyslím nic, co by stálo za tu jednu hvězdičku. V malé Aljašské vísce a 15 obyvatelích se zrovinka připravujou na oslavu, když tu náhle, kde se vzal tu se vzal, drak a začne všechny požírat . Uáááá :) . Otřesné digitální efekty, toporné herecké výkony, logické kiksy ... co víc si přát, pokud milujete opravdu špatné filmy, nicméně můj šálek kávy to není a film jsem musel shlédnout na dvakrát aby se dal strávit. 8 %