Agatha Christie's Poirot - Cornwallská záhada (1990) (epizoda)

Dle mého soudu trošku slabší Poirot, zápletka je sice vcelku dobrá, ale na konci se vaří z vody a jen chytrý tah s přiznáním pomohl rozlousknout případ. Trochu mi chybělo takové to Poirotovské vysvětlování. 75 %

Maniac Cop III - Odznak mlčení (1992)

Mat Cordell jako víceméně kladný hrdina ? No potěš. Zachraňuje spravedlnost, potírá bezpráví a kosí lumpy - pravda občas sejme i někoho jen tak protože tam prostě byl, ale temný pomstychtivý démon je pryč. Což je škoda. Nicméně ale námět trojky není vůbec špatný, ale nějak se to prostě nepovedlo. Hlavně finále bylo tak trošku mimo. Jinak jsem se bavil celkem solidně a i když je to o fous horší než předchozí díly, tři hvězdy dám. 60 %

Maniac Cop 2 (1990)

Asi tak. Dvojka je o dost akčnější, zajímavější a má větší spád. Nicméně jednička měla o dost lepší atmosféru a proto i když se mi dvojka asi líbila víc, budu hodnotit stejně. 65 %

Maniac Cop (1988)

Jeden z filmů mého mládí. Tenkrát mě dokázal pěkně vyděsit. No teď se mu to už nedaří. Děj je docela plytký, moc se tam toho neděje. Závěrečný "match" nic moc nebyl a během filmu se do děje vkrádala nuda. Vše zachraňuje skvělá hudba. 65 %

Krakatice (1996) (TV film)

Velmi podařený film s mořskou obludou, poměrně hezky zpracovaná potvora, trocha atmosféry a i sympatický hrdinové. Mě se to tedy líbilo. 75 %

Jurské komando (2008) odpad!

OMG ! Tak tohle byla ale opravdu děsivá slátanina. A přitom námět nebyl vůbec špatný, ale zpracování bylo naprosto šílený. Triky naprosto děsivý, v Cestě do pravěku byly lepší efekty, navíc dinosauři byli snad jen 4 a ten Rudoch. Masakr, neuvěřitelně laciné, stejně neuvěřitelné byli dialogy. Prostě hrůza, na tomhle nebylo ani nic vtipného. Jen nuda. Nedostatek peněz a nápadů srší na míle daleko. Odpad ! 2 %

Deep Freeze (2003) odpad!

Hrozná blbost, upírský trilobiti velký jako, jako , ani nevím co jako, rozpláclý cosi co běhalo po chodbách a všechny likvidovalo. Hrozně toporný herecký výkony, příšerný igelitový trilobiti, trapný děj a nejvíc ze všeho tam byla strašná nuda. Odpad ! 5 %

Agatha Christie's Poirot - Zlo pod sluncem (2001) (epizoda)

Velmi povedený díl, děj je velice zamotaný, motiv má každý, do toho se přidává případ s drogami. Jeden z nejlepších Poirotů. 90 %