Chawoo (2009) odpad!

Chaw ala Razorback ? Tak to tedy nevím, strašně utahané, uječené, šílené a stopáž byla opravdu neskutečná. Jestli je něco horšího než koukat 2 hodiny na šílený Japonce, pak je to dvě hodiny koukat na šílený Korejce. Dialogy byli otřesný a charaktery postav úplně mimo. Neuvěřitelně debilní film, možná se tohle někomu líbí, ale mě ne. Sračka - 8 %

Plán 9 (1959) odpad!

Jedním slovem Masakr ! Neskutečné kulisy, toporné postavy, scény popírající zdravý rozum (v jedné scéně je den i noc, pilot v letadle NEMÁ žádný knipl, jen jakýsi stoleček, ve vesmírné lodi je žebřík ....), ve filmu se nic neděje, hlavně se kecá, což by snad nebylo až tak hrozné kdyby dialogy nepsal sám Satan. No a ty talíře ? OMG, to je fakt někde jinde. Chvílema jsem se docela bavil, chvílema jsem i slzel, ale ne hrůzou, ale smíchy. Tohle není parodie na horor, ale parodie na film. Tenhle film nemá normální měřítka, tenhle film není normální. 5%

Auto (1977)

Dobrá hudba, místy až děsivá atmosféra, auto skutečně pekelný. Jen škoda, že děj je místy příliš rozvleklý a scény kdy si ďábelské auto podává dalšího nebožáka jsou docela odfláknuté. Ale já jsem se docela bavil takže dobré. 60 %

Písečná smrt (2009) (TV film)

Tohle mi dost připomělo sérii Chvění. Možná si nějaký fanda řekl, že je to dobrý námět, jen to chce pár vojáků a pár teroristů - když je to tak moderní . No na filmu bylo vidět, že rozpočet není nic moc, jen pár herců (ne moc dobrých), špatně animovaný červi, zápletka tak jednoduchá jak jen by mohla být. No ale přes to všechno se jedná o celkem koukatelný film. Šlo to, viděl jsem o dost horší hovadiny. 39 %

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Dle mého se nejedná až o takový průser jak tady mnozí rozepisují. Jasně pokud to budu srovnávat s geniální a v mnoha ohledech takřka dokonalou jedničkou je to průser. Průser totiž je že v názvu je 30 DAYS OF NIGHT . To je vlastně jediná chyba. Kdyby to tam nebylo, řeknu, že se jedná o takovou upírskou vyvražďovačku ala Blade, ale v tomhle případě myslím o dost lepší, protože naši hrdinové nejsou superhrdinové se super mocí, ale jen banda nakrknutých lidiček což filmu dodává jisté plus. Někdo by řekl, že tím to postrádá jiskru, ale mě nadlidi moc nebaví. Takže v poho, herecký výkony v poho, celkově je to dobré. Jasně o horor se zrovinka nejedná ,snad jen první scéna s upíry, když se nořili ze tmy v nějakým tom bunkru byla trochu děsivá, ale jinak nic moc. Přesto bych film klidně hodnotil celkem vysoko, ale právě ten problém v názvu film dost zazdívá. Kdyby to byla jen a prostě DOBA TEMNA a byla označena jako akční scifi bylo by to v poho. Takhle to ovšem dost pokulhává, ale myslím že jen proto že jsme se namlsali skvělou jedničkou, nicméně o průser se určitě nejedná. 60 %

Piraňa 3D (2010)

Nejsem si úplně jistý jak to mám komentovat. OK, piraně byli fajn, žravý a celkem hezky udělaný to jo, masakr byl taky slušnej, krve víc než dost, beru. To že jsou to tvorečci prehistorický už je horší, hafo scén je příliš samoúčelných a zbytečných. 3 metrový piraně jsou fakt hlína, je tam dost logických chyb a film působí trochu odflákle. Nevím, původní piraňa byla slušný horor, tohle horor není, atmosféru to nemá, thriller taky ne a ani komedie to moc nebyla. Bylo to takové neslané nemastné a to i přesto že děj měl docala spád. Fakt nevím ,ale prostě mě to nenadchlo. 45 %

Galaxie teroru (1981)

Pěkná trapárna, to tedy jo, chvílema to ušlo, ale jak se do toho začne míchat "MISTR" tak to už je masakr. A konec, ten to zazdil dokonale. Navíc by tvůrci mohli i získat cenu za teorii relativity protože se mi 81 minut filmu zdálo jako celá věčnost vesmíru. Jediné pozitivum vidím v účasti Roberta Englunda. 20 %