Dámský gambit (2020) (seriál)

krásně to graduje, dokonce nechává pracovat fantazii tam kde nedopoví, dovoluje si být střídmější i překvapit.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

jsem nejspíš vděčný divák, oproti redaktorům co viděli a zažili vše jsem neměl problém nechat se unést intrikami a náznaky seriálu tak, že jsem do poslední chvíle netušil “kdo to udělal” závěr byl smutně uťápnutý. Ten se dalo vypointovat lépe. Za něj bod dolu jinak to byla krásná hra

Psí ostrov (2018)

naprosto subjektivně ten film zasahuje můj smysl pro humor, vizuální cítění a mood v čase dívání se

Thunderball (1965)

ty podvodní souboje? Aquaplung vybavenej torpédem? Dřív mi tak dokonalá tahle bondovka nepřišla, ale teď vidím tu ryzost! Je to dokonalý a dvě znaménka na pravém stehnu? rrrr... Jo a Sean jako největší rapist s masérkou again *facepalm* a malé ublinknutí

Enola Holmesová (2020)

dokážu si představit že kdyby mi bylo 12 tak je to příjemný lehký a napínavý. Přesně tohle čtou puberťáci a baví je to. To přeexponování bourání čtvrté zdi po vzoru mrchy je tu strašně otravný, nefunguje, neposunuje děj. Je tu jen na okrasu. Celý film je v podstatě videoklipový, dost televizní a žádná z hvězd to nezachraňuje. Až na Helenu, která je pořád úchvatná!

Maturiťák (2011)

jsou věci, které mají zůstat na prknech divadla. Nebo víc přiznat jeviště. Jinak se rozpliznou. bože a nudnější estrádovější hudbu umí už jen Helča Vondráčková, duh

Rambo: Poslední krev (2019)

mě je z toho hrozně smutno. Kdy si starý pán dá trochu klid a nebude se snažit dcerám zajistit doživotní rentu tím že bude ždímat přeždímaný odkaz svých nejkrásnějších rolí. Představte si, kdyby to nevypadalo takhle, ale jako Extraction. Líbali bychom Slyovi doživotně prdku.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

mělo to být ještě větší, ještě epičtější, ještě více nabité akčními hvězdami. Mělo...

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Netflix se holedbá tím jak dokážou předpokládat dle datové analýzy na co se chce divák zaměřit při sledování. Tak si to tam doprkený vohrady opravte vy trapáci. Chápu že jste po ukázce Cyber města ukázat širší záběr světa, ale pak to zaříznout. To jste hovádka boží. Dokonalou první sezonu, kterou se dalo rozvětvovat uskřípli future válkou druhé sezony, nedík ale facku za tu stopku teda.