Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

postavit film na Angelině která špulí.... co může... a zaskakuje jí mužský kaskadér:))) je... jak vidno fungující na masy kinodiváků, na mě jako člověka, který ve filmu hledá víc než jen nakrucování a silikonové rty to tak dobře nefunguje dvě hvězdy za dobré obsazení a hlavně Chris Barrieho(Rimmer z Red Dwarfa) v roli majordoma:)

Zloděj životů (2004)

i když má scénář mouchy jedná se o vcelku zajímavou zápletku a i když nejsem fandou Angeliny i díky Hawkemu film odsýpá a člověka baví se na něj dívat

Wanted (2008)

něco mi pořád říká že to mohlo být ještě o chlup lepší... Timur je z filmu cítit i kdyby jste vůbec nevěděli že to uklohnil on... poznáte ten styl... film šlape není zde hluché místo, obsazení je báječné. A komiksová předloha se stará o to aby ani scénář neměl chybu... něco mě ale nutí dát pouze tři hvězdy, až to zjistím dám vědět:)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

na mě tenhle film nefunguje... snaha být americkou skrytou agitkou a šťourat se v historii načež si Cage hraje na novodobého Indiho... mi prostě nejde pod fousy

Ghost Rider (2007)

jak z temného, drsného a hororového komiksu udělat rodinnou podívanou na nedělní odpoledne, Cage u mě zase klesl asi o 30% místo whiskey žvýká gumové medvídky, vypadá jak praštěný pánvičkou přes hlavu a má zase podivný účes o kterém přemýšlím kdy mu seskočí z hlavy a rozhodne se někoho zabít. Hvězdu si dovoluji dát za krásnou Mendes a Petera Fondu který tu má úžasné Cameo ďábla. Souboje... v akčním filmu... dle mého názoru mají vypadat jako akční souboje, ovšem zde je to jako pošťuchování na pískovišti končící pro mě nepochopitelným strávením duše

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Celkem zajímavý námět, postavený na pokulhávajícím scénáři. Obsazení je skvělé jedna hvězdička za Jackmana, druhá hvězdička za Travoltu a jedna obrovská za odhalené poprsí Halle Berry.

Van Helsing (2004)

čistý a nekompromisní popcorn... je libo Mr. Hydea? proč ne, chcete Frankensteina? jak je libo. Souboj Drákuly s lycantropem? ale jistě proč by ne:) a víc a víc a víc.... vzhledem k tomu, že jsem se šel do kina bavit z pohledu na vnady Kate a svaly Hughe vůbec mi to nepřišlo prázdné a bez šťávy. Pravdou však zůstává že jako nejoblíbenější film k puštění na dvd bych tento kousek nenazval. Jednou a dost?!

Batman navždy (1995)

Batmana Navždy jsem viděl před dlouhou dobou a hodnotil ho poprvé dvěma hvězdami. Tehdy jsem neznal celé Batmanovo universum a tudíž seriál ze 60 let. Kdo potřebuje pochopit jak to vlastně Schumacher myslel a věří že se člověk na režisérské sesli nemohl úplně zbláznit, měl by se podívat aspoň na jeden díl tohoto seriálu, případně na dokument Batmánia. Věřím že spoustě lidem pak dojde, že tohle je v podstatě experiment přenést 60.léta do devadesátých. Schumacher si nevybral nejlepší dobu, například Green Hornet tento crossover zvládl s grácií. Naproti tomu ale dokázal skvěle obsadit charaktery, Jim Carrey hraje ještě lépe a přitom stejně maniakálně jako televizní Ridller. Zato Batman a Robin jsou obsazeni špatně. O'donnell je velmi nepřesvědčivý, do toho režisérovi NEJDOU akční scény a na tom je nový akční film nutné postavit. Přes to všechno je pro mě jako milovníka 60. let tenhle snímek pocta a doporučuji ho i ze studiijních důvodů k tomu abyste pochopili rozdílné představy o Batmanovi u tří režisérů.

Batman a Robin (1997)

Batman a jeho universum je jako tisíc realit, v poslední době nám Christopher Nolan ukázal jak je Batman temný a realistický. Vize Joela Schumachera počítala s odlišným světem, nejblíže by se dal přirovnat k batmanovi a jeho seriálové podobě s Adamem Westem v hlavní roli. Vše je tak trochu hippie, vše hýří barvami a je jako když šedesátá léta přenesete do roku 2000. Od první minuty až do posledního záběru každý přehrává a stylizuje se do hlášek které prostě fungovali jen v dobách minulých. V podstatě se za to nezlobím, ale Burtonovo nebo Nolanovo ztvárnění prostě funguje lépe. Tento snímek je v podstatě jasným příkladem kdy vize dokáže zabít jak režisérské umění tak ostatní kvality kterých film dosahuje. Přesto však pokud budu mít chuť na něco správně ujetého, Batman je volba

Rocky V (1990)

Hrozně dlouho jsem tenhle Slyův snímek nemohl vzít na milost. Protože tady z Rockyho udělá krypla. jenže Rocky je king of the fuckin' mountain!!!! :))) Vlastně jsem ho poprvé viděl až když jsem si pořídil kompletní sérii na DVD. A film je zase v zajetých kolejích. až na trénink který místo Rockyho řeší texaskej buránek Tommy Gun. (který je teda šílený, účes na Jágra, herecké schopnosti na nule, a jedná se o skutečného boxera, takže mu polovinu dokážu odpustit.) Film obstojí ale jsem šťastný že se Sly rozhodl s Rockym rozloučit ještě o šestnáct let později a stvořil ten nádherný opus.

Časové pásmo bylo změněno