6 underground: Tajné operace (2019)

Ešteže som sa dal nalákať aspoň na tých prvých 20 minút. Potom som čakal prudký úpadok a chcel som sa prikloniť k väčšine. A voilá! Jazda pokračovala a tempo sa nestrácalo. Akoby Bay vyťahoval zajacov z klobúka. Skvelé farebné vymazlené divadlo pre akčného diváka. Sprevádzané uchu lahodiacou muzikou presne kopírujúcou dej. Toto si pokojne dám ešte raz..

Zvířata s kamerami - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Nový pohľad na život zvierat. Po dronoch a robotických zvieratách tentoraz kamery priamo na živých tvoroch. Akurát, že roztrasená kamera pripomína Blair Witch :)

Město podivínů (2018)

X-men pre dospelých, s ani nie tak prekvapivým dejom ako so spôsobom jeho spracovania. Herrecky neokukané, s morálnym nenútiacim poučením. Skrátka vždy sa dá prísť s niečím novým..

Ad Astra (2019)

Dlho som váhal medzi 3 a 4. No predsa len som čakal viac. Brada je škoda na dlhé filozofické úvahy. Je to akčný hrdina, ktorého je škoda nevyužiť viac. Aspoň ako vo Vtedy v Hollywoode..

Co děláme v temnotách (2014)

No vida, že to ide! A to by som sa stavil o hocičo, že už z upírov nejde vytrieskať nič. Svižné, vtipné aj trochu nechutné. Zamiešané tak akurát..

Pátrání (2018)

To neustále klikanie a reklama nadnárodných molochov mi šlo na nervy tak, že slušný krimithriller premenili na priemernú detektívku..

Hitlerova armáda smrti: Das Reich (2015) (TV film)

Hrozné je najmä to, že vinníci neboli potrestaní a tí, čo si myslia, že sa takéto zverstvá diali len v 2.sv.vojne sú bohužiaľ na veľkom omyle. Akurát nie sú tak na očiach. V podstate každá diktatúra prináša to isté a dejiny sa opakujú. Film ma zaujal tým, že je farebný a je tam pár detaiov zo života jednotky SS. Inak priemer..

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

No tak pán holič, predovšetkým skrátiť, oholiť zbytočnú penu okolo Di Capria, prenechať viac priestoru Bradovi /hlavne na pekné úpravy tváre/ a sličnej Margot a potiahli by sme aj vyššie. Takto som stred filmu prespal a na štyri to vytiahla scéna po zobudení :)

Co se vlastně stalo s Baby Jane? (1962)

Bette Davis bola skutočne odporná a ťahala to o stošesť. Ostatní len štatisti. Napriek tomu je to stále nadpriemerný snímk aj po toľkých rokoch..

Děti z mokřin (1999)

Rozprávka pre dospelých, ktorá ma až tak nenadchla aj keď mám rád vidiecku atmosféru starého Francúzska..

Časové pásmo bylo změněno