Tobruk (2008)

Ako psík a mačička piekli tortu. Výsledkom môže byť jedine bruchabôľ. Už mi tam chýbal len veľký hnedý huňatý pes..

Americké psycho (2000)

Bale bol vynikajúci! Takýchto "drbkov" sú už plné aj naše ulice

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Videl som to už dosť dávno a predsa si spomínam, že ten kôň bol vynikajúci rovnako ako film.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Dokonalá komorná dráma až na ten dopredu predvídateľný koniec. Čiernobiela v jednej miestnosti sa odohrávajúca diskusia o vine či nevine 18 ročného chlapca ma vtiahla do deja najmä charizmatickými hereckými výkonmi na čele s Henrym Fondom a Lee Cobbom. V tejto podobe ťažko prekonateľné dielo.

Austrálie (2008)

Komentovať to nejdem vzhľadom na to, že mojej priateľke sa to ohromne páčilo :). Plne však zdieľam pocity všetkých, čo dali menej ako 3*..

René (2008)

Parádny životný príbeh notorického väzňa. Celý čas sledujete jeho väzenské eskapády a vnútorný boj medzi ťažkou slobodou a "bezproblémovým" pobytom za mrežami na pozadí meniaceho sa štátneho a politického systému. A veľmi chcete aby to malo happy end. Bohužiaľ, márne. C`est la vie...

Nikde v Africe (2001)

Príbeh židovských utečencov do Afriky cez 2.svetovú vojnu ma zaujal najmä hereckými výkonmi malej Reginy a jej matky. Pozitívna bola aj nefalšovaná radosť zo života obyčajných domorodcov.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Keď som pred rokmi prvý krát videl Beana v scéne v kostole, pochopil som pojem "zomrieť od smiechu".

Vracenky (1990)

Výborný film bez rušivých momentov. Vôbec netuším, prečo som ho ešte nevidel na obrazovke verejnoprávnej TV. Prednosť majú zrejme tupé seriály a Superstar..

Cosby Show (1984) (seriál)

Musím podotknúť, že nie som žiadny veľký priaznivec seriálov. Mám rád napätie, akciu, zlé konce. A napriek tomu som videl každú časť Cosby show. Tá rodina ma načisto dostala a nedbal by som stať sa jej členom aspoň na týždeň.Pri poslednom dieli som mal slzy na krajíčku. Moja druhá rodina odišla do nenávratna..