Kokainoví kovbojové (2006)

Peniaze sa váľali všade. V odpadkových vreciach po 1,7 mil $ som ich zakopával po záhrade, dokonca aj v konskom žrádle.. Zo ženou sme rozmlátili dva Mercedesy po 100 000$ a na druhý deň sme sa na tom smiali.. To je len odrobinka zo spomienok prepravcu drog z Kolumbie na Floridu. Naozaj zlaté časy drogových dealerov 70 tych rokov. Skutočne sa na to človek pozerá s otvorenou hubou a stále má pochybnosti, či nesníva.

Zkažená mládež (2007)

Ako pedagóg viem o čom je ten film. A realita je bohužiaľ taká. Úplne ma to dostalo a nemohol som zaspaťskoro do rána. Naposledy som sa takto "zabavil" pri sledovaní United 93. Tie decká to zahrali dokonale, až mám podozrenie či to len hrali..

Snídaně na Plutu (2005)

Fantastický Cilian Murphy s fantastickou muzikou od hádajte akého režiséra..

MacGyver (1985) (seriál)

Teraz to už nemusím, ale v detských rokoch som čakal na každý nový diel. A tiež som si ako jednu z prvých vecí ako zarábajúci človek kúpil švajčiarsky nožík :) Takže tak..

Tobruk (2008)

Ako psík a mačička piekli tortu. Výsledkom môže byť jedine bruchabôľ. Už mi tam chýbal len veľký hnedý huňatý pes..

Americké psycho (2000)

Bale bol vynikajúci! Takýchto "drbkov" sú už plné aj naše ulice

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Videl som to už dosť dávno a predsa si spomínam, že ten kôň bol vynikajúci rovnako ako film.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Dokonalá komorná dráma až na ten dopredu predvídateľný koniec. Čiernobiela v jednej miestnosti sa odohrávajúca diskusia o vine či nevine 18 ročného chlapca ma vtiahla do deja najmä charizmatickými hereckými výkonmi na čele s Henrym Fondom a Lee Cobbom. V tejto podobe ťažko prekonateľné dielo.

Austrálie (2008)

Komentovať to nejdem vzhľadom na to, že mojej priateľke sa to ohromne páčilo :). Plne však zdieľam pocity všetkých, čo dali menej ako 3*..

René (2008)

Parádny životný príbeh notorického väzňa. Celý čas sledujete jeho väzenské eskapády a vnútorný boj medzi ťažkou slobodou a "bezproblémovým" pobytom za mrežami na pozadí meniaceho sa štátneho a politického systému. A veľmi chcete aby to malo happy end. Bohužiaľ, márne. C`est la vie...