• Pohádka

Únik z Alcatrazu (2001) odpad!

Tady snad ani není co dodat. Hloupé a primitivní, triky nevyjímaje. Sledování byla ztráta času. 201410298637/9125

Super Hybrid (2010)

Konina na entou. Hodnotím jen potvoru, i když je trikově slabá, přece jen nápad je nápad. Klasické béčko s naivním děje, postavami a vyústěním. 201411015957/9340

Jízda smrti (2008)

Tak tedy mne to vůbec nebavilo. Asi proto, že jsem si nenašel oblíbeného hrdinu. Oba mládenci mi byli nesympatičtí a s chutí bych je někam kopnul. Možná mne neoslovil skateboard, nějak mi to vadí, když ti pitomci jezdí mezi lidmi. Zcela určitě mi vadila hudba a všechno ostatní. Prostě podruhé ani omylem a ani to nikomu nedoporučuji, ale zase musím uznat, že akce bylo dosti. 21501078408/8747

Msta (1972) odpad!

Tak tomuto zbytečně zdlouhavému příběhu neuvěřil snad ani ten největší naivka. Armádní objekt hlídán jedním dědulou, který to navíc nevinně odskáče, chování armády, nebo jen postoj Loganova hlídače v nemocnici. Profík se asi těžko postaví zády ke dveřím, které má hlídat. No, těchto špeků je ve filmu více a nemá smysl je rozepisovat. Navíc vlastní pomsta je až skoro ke konci filmu, jinak se jen prndá a prndá v nemocnici, nebo na armádní poradě. Je to celé bez napětí, to se někam naprosto vytratilo a tak se příběh stává jen suchým vyprávěním o ničem. Chybí mu naprosto vše. Takže snad zaujme jen hudba na začátku a konci a to je na jakékoli plusové hodnocení opravdu málo. 201501059827/9919

Bail Enforcers (2011)

Já nevím, je mi hloupé to odsoudit úplně, ale také marně hledám nějaká velká plus. Dobrá, zkusí to sečíst, sem tam dobrý soubojový okamžik, občas rychlá akce…hm, hm, tak nevím. 15% více ani ň. 201501037516/8100

Bitva o Los Angeles (2011)

Tak jasný odpad?? Ale ne, kdepák. Ano, triky jsou na úrovni dětských hříček, vlastně je to celé stupid, ale!! V ději snad není v prvních padesáti minutách jediné mrtvé místo. Už dlouho jsem se tak nenachechtal, když tam naběhla ta kóča s tím mečem. Jsem si málem smíchy ukáp do textilu. No a tak za to těch šestnáct procent dám, abych to mohl zaokrouhlit nahoru. A huuups, ještě přidávám za skvělé nápady v závěru. Tenhle filmík měl mít větší rozpočet a byla by to pecka. 201412308815/9115///* a půl///

Pavouci (2013)

Samozřejmě blbina, jako všechny arachno filmy. Ovšem musím přiznat, že technicky to na odpad není. Proto dávám alespoň to něco málo.201410198539/8938

Aljaška v plamenech (1994)

Stále nechápu proč tak zbytečně dlouhý mrtvý úsek filmu, kde se Forrest léčí. No, budiž, ale na tak dlouhou stopáž toho změní Seagal zase tak moc neukázal. Ale jeho závěrečná řeč by zasloužila vytesat do kamene a každý by si ji měl poslechnout asi desetkrát denně. Celkově na mne snímek působil trochu nudně, ale vynahradily to nádherné záběry na přírodu. 201512289257/9735

Světová invaze (2011)

Ano, já uznávám, že je to blbina a souhlasím tak trochu s těmi co dali nejhorší hodnocení. Dialogy jsou kravské. Děj je uboze pitomoučký. Zpočátku je mrtvo a pak ve filmu občas také. Kameraman byl sem tam ožralý jak slíva. Scénárista měl matroš kdovíjaké kvality. I já bych dal nejhorší ohodnocení, ale musím filmu přiznat pár plusů. Tak především je to technická stránka věci, tedy triků a výpravy všeobecně. To se filmu prostě upřít nedá. Dále je to dějový spád, akce stíhá akci. A v neposlední řadě je to zvuk, potažmo hudba. A tyto plusy tento film nemohou hodit do popelnice. 2014122610109/10611

Smrtící sestup (2013) (TV film) odpad!

Hned zpočátku je jasné, oč půjde. Špatný střih, špatná kamera, špatné efekty, prostě všechno špatně. 201410108423/8454