• Pohádka

Afghánistán (2007)

Bohužel jsem byl nucen sledovat film nadvakrát, takže mi asi něco uniklo. Takže kdybych to měl posoudit jako klasický akční válečný film, tak asi čtyři z desíti, pokud jako fantasy tak nula. Efekty velmi slabé, herci také nic moc a je to všechno příliš statické. Prostě nemá to šťávu, když se něco děje tak mi přijde, že se hercům do toho vůbec nechce. A navíc to bylo zbytečně dlouhé. 20131103 9457/9830

30,000 mil pod mořem (2007)

Poměrně příjemné překvapení tedy zpočátku. Stará jména, nový nápad. Ovšem tím asi scénáristům došel dech. Hnusně odporná babice velitelka tomu ještě nasadila korunu. Děj jednoduchý, dalo by se říci jakž takž svižný, ale k smrti nudný. Triky na nevalné úrovni. 20121023 asi 7818bt Koukám že tu je málo info, tak přidávám tak, jak bylo psáno přímo v titulcích.HRÁLI: L.Lamas, N.Stone, K.Little, S.Lawlor SCÉNÁŘ: Eric Forsberg PRODUKCE: David Michael Latt REŽIE: Gabriel Bologna

Vrásky z lásky (2012)

Mi se to líbilo. Zahráli to výborně, scénář dobrý, režie taktéž. Chtělo to více koření, není třeba považovat „podělal“ za čertví jak sprosté slovo. Podívám podruhé a možná přidám (nebo uberu). 21040119 9315/9700\\\\\\\\Souhlas s předchozím komentem, hodnocení ponechávám. Jako třešnička na dortu je závěrečná skladba Klinecký – Horáček odzpívanou Szidi Tobias.

Natěrač (2008) (TV film)

No, byla to trochu odfláknutá inscenace. Ale k pobavení velmi dobrá. Nabízeného potenciálu se mohlo více využít. Určitě se podívám příště a možná přehodnotím. 20140119 8717/8742

Carrie (2013)

Starší verzi si už moc nevybavuji, televizní verzi pana Carsona také ne. Takže srovnání se Sisy Spacek nebo Angelou Betis by bylo velmi těžké. Ale mám mlhavý pocit, že Sisy byla nejdůvěryhodnější. Tento novější snímek se nese v klasickém stylu a nepřináší jedinou novinku, která by zasluhovala pozornost. Snad jen kamera byla na velmi dobré úrovni. Zahrané to bylo velmi dobře, což o to, ale scénář opět silně kulhal na zbytečně dlouhých dialozích. Závěr dosti zklamal, nebyl nic moc, dodateček k němu už ani neměl čím překvapit. Nu, dejme něco hercům a hodně plusů kameře. Mimochodem, Carrie mi přišla spíše jako X-man. 20140122 9600/10056 s.u.

Zapadákov (1973) odpad!

Tak jestli tohle byl thriller... Přiblblé kecání do "děje" mi vadilo ze všeho nejméně. Jinak je to statická volovina, u které jsem začal usínat a pak začal luštit křížovku. Po vyluštění jsem to prostě vypnul. Na blbiny fakt nemám kdy. 20140110 4000/8714/8957

Zpověď královny střední školy (2004) odpad!

Pochopitelně jsem mlhavě tušil, do čeho lezu. Tušil jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šel. Dokonce jsem přežil i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdal jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin. 20131011nest.

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Hned po prvním „efektu“ jsem sáhl na knoflík rychloposuvu. Mám pocit, že ty triky dělalo nějaké dítě v nějakém freesoftu. Film naprosto k ničemu, ztráta času. 201309299626bt

World Trade Center (2006)

Zajímalo by mne, z kolika filmů vybrali ta klišé. Myslím tím ty blbé řeči. Vadily mi retrospektivy /jako vždy/ a dost pomalé tempo. Nu, a protože mne to nějak nebavilo, dávám velké plus jen za technickou stránku. 2013091411529/12218

Okruh přátel (2006) (TV film) odpad!

Děsně pomalé, několik zbytečných scén, postavy nijak výrazné a od sebe se nelišící. Prostě ničím zajímavý film. Navíc je zde spousta zbytečných „duchaplných“ dialogů. U těchto jsem pěnil a přeskakoval, takže je možné, že jsem někde něco přehlídnul. Ale nevadí, tento film byl total kravský. 2013091510832/11040