• Pohádka

Arn (2007) odpad!

Zpočátku to ještě šlo, ale jakmile se to zvrtlo v červenou knihovnu, začal jsem používat rychloposun. No, žádná škoda, jsou lepší filmy v podobném žánru. 201311230000/0000

Antonyho šance (1986)

Vcelku obyčejný film, nic zvláštního nepřináší a v podstatě nemá čím upoutat. Potěšila přítomnost brněnského siláka Franty Kocourka. 201311047324/7527++++++Souhlas s mým předchozím tři roky starým komentem. 20161022

Cvoci (1990) odpad!

Na reklamu mám alergii. V kombinaci s blázincem a rádoby romantikou je to pro mne naprosto neúnosné. A když se za tři čtvrti hodiny ani jednou nezasměji, tak taková komedie ať táhne ke všem čertům. 20140126 4000/8358/0000

V zajetí démonů (2013)

Klidně se to mohlo jmenovat „Amityville 15“ nebo „Dům 11“ nevím kolik toho bylo natočeno. Nebo taky „Poltergeist 10“. Ani tento snímek nepřinesl vůbec nic nového, jen ojetá klišé a pocit několikrát viděného. Míchání dvou os příběhů bylo zbytečné a některé scény zdlouhavé. Snímku však také dlužno přiznat atmosféru, která jen zvoní. Ovšem to se jaksi u hororu očekává ne? Takže já osobně bych ocenil zmíněnou věc, tady tu atmosféru a to je zhruba vše co míním ocenit jako klad. S obehraným tématem u mne nikdo neuspěje. A že je to podle pravdivého příběhu si ptáci autoři taky mohli zastrčit někam. 20140126 10627/11158

Osud jménem Kamila (1974) odpad!

Nudné, nepřesvědčivé, hlavně s tou známkou to podělali úplně. V tomto filmu se mi nelíbilo absolutně nic. 201401250000/0000

Anténa (2007)

Vizuální pecka, kde najdete téměř vše. Sci-fi i horor, pohádku i drama. Ale asi největší věc na tomto díle je výsměch celé této konzumní společnosti. Režisér zde rozehrává hru, ze které může být právě těmto „konzumentům“ dosti nevolno, a mělo by. Jenže ONI se v tomto snímku nenajdou. Tento film je zároveň pocta černobílým sci - fi snímkům. Ano i Chaplinova „Moderní doba“ byla kdysi sci - fi . Znalec jich objeví pochopitelně více, než asi nejslavnější dílo světové kinematografie „Metropolis“. Trošku mne zamrzel závěr, zbytečně protažený (scény se slovy) a trošku podbízivý a teatrální. Že by to byl úmysl? Přes toto i pár drobných chybek film vřele doporučuji. I já si na něj v budoucnu udělám znovu čas. A rád. 20131103 9043/9512

Americké psycho (2000) odpad!

No jo američtí kravaťáci v plné kráse. Film je nudný až běda, není v něm nic vizuálně zajímavého. Dá se u něj v poklidu zdřímnout. Možná je Ch.Bale dobrý, ale to na celý film nestačilo. 20131221 0000/0000

Afghánistán (2007)

Bohužel jsem byl nucen sledovat film nadvakrát, takže mi asi něco uniklo. Takže kdybych to měl posoudit jako klasický akční válečný film, tak asi čtyři z desíti, pokud jako fantasy tak nula. Efekty velmi slabé, herci také nic moc a je to všechno příliš statické. Prostě nemá to šťávu, když se něco děje tak mi přijde, že se hercům do toho vůbec nechce. A navíc to bylo zbytečně dlouhé. 20131103 9457/9830

30,000 mil pod mořem (2007)

Poměrně příjemné překvapení tedy zpočátku. Stará jména, nový nápad. Ovšem tím asi scénáristům došel dech. Hnusně odporná babice velitelka tomu ještě nasadila korunu. Děj jednoduchý, dalo by se říci jakž takž svižný, ale k smrti nudný. Triky na nevalné úrovni. 20121023 asi 7818bt Koukám že tu je málo info, tak přidávám tak, jak bylo psáno přímo v titulcích.HRÁLI: L.Lamas, N.Stone, K.Little, S.Lawlor SCÉNÁŘ: Eric Forsberg PRODUKCE: David Michael Latt REŽIE: Gabriel Bologna

Vrásky z lásky (2012)

Mi se to líbilo. Zahráli to výborně, scénář dobrý, režie taktéž. Chtělo to více koření, není třeba považovat „podělal“ za čertví jak sprosté slovo. Podívám podruhé a možná přidám (nebo uberu). 21040119 9315/9700\\\\\\\\Souhlas s předchozím komentem, hodnocení ponechávám. Jako třešnička na dortu je závěrečná skladba Klinecký – Horáček odzpívanou Szidi Tobias.