Já, padouch (2010)

Mrzí mě, že se film rozjel až po půlce. Oproti Megamind je Despicable Me spíše pro dětské publikum, ale i tak, ta roztomilost Vás rozseká! :D Pěkných 3,5*.

Papírový hrdina (2009)

Od začátku nudný, bezduchý příběh, u kterého mě držla pouze Emma Stone. Postupně se z Paper Mana klubal vyspělejší, zamyšlenější film, který mě ke konci nutil zamyslet se. Přiznám se, že nebýt Emmy, film jsem po půl hodině vypla, ale je dobře, že se tak nestalo. Pěkný oddechový film, který nenadchne, ale ani neurazí!

Drool (2009)

Pěkné, divné, ale roztomilé :D Katy Kate si asi do smrti budu pamatovat :D

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Občas člověk musí sledovat s vypnutým zvukem, ale trocha legrace přece neuškodí ;) Být učitelka přírodopisu, okamžitě tohle pouštím děckám..

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Pěkný bojový film, který mě zaujal hned od začátku, ikdyž nemám tento styl ráda. Jediná věc, kterou si ale mohl režisér odpustit, byly ty neustálé pohledy na tekoucí krev z úst :D

Rocky (1976)

Na chatě jsme pravidělně sledovávali, žádný jiný film jsme totiž na VHS ani něměli, to byly časy..Díky bohu už to trpět nemusím.

Gulliverovy cesty (2010)

Proč je celé CSFD tak zakomplexované? Já se po celou dobu SKVĚLE bavila. Black je magor, Emily byla úžasná, 3D nic moc a 3,5* je tak akorát!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Skvělý pořad, který u nás doma pravidelně hraje, tudíž zasáhl i mě. Baví mě, až na ty komentáře Vydry opravdu dobrá zábava. EDIT: Od 22.9.2011 s tímto pořadem končím, čumět na arogantní lidi můžu i jinde.....

Časové pásmo bylo změněno