Živí mrtví (2010) (seriál)

Miluju zombie. Miluju představy o zombie apokalypse. 1 série byl skvost, 2. byla víceméně nudná až na pár okamžiků.. Samozřejmě jinak se to bude líbit tomu, kdo četl komix a tomu, kdo nečetl. Já se řadím mezi ty co ho četli a musím říct, že je o 100% lepší, protože každou sérií se toto dílo zhoršuje. Sedmou sérií přestávám sledovat, naprostá slátanina. 1. série - 10/10, 2. série - 9/10, 3. série - 6/10, 4. série - 7/10, 5. série - 8/10, 6. série - 5/10

Agora (2009)

Krásný film, opravdu krásný...Po dlouhé době konečně pořádný historický film, kterému jsem hltala každé slovo. Navíc ty skvělé kulisy a krásně zpracovaná Alexandrie..

Avatar (2009)

Avatar staví hlavně na svojí audiovizuální podobě. Ikdyž jsem z 3D zážitku maximálně unešena, film trošku zklamal. Od poloviny naprosto stupidní dialogy, jestli se tomu teda dialog vůbec dá říkat, opravdu hrůzný český dabing, i když jsem ráda, že v kině to bylo česky, protože bych si při čtení titulků neužila ten úžasný 3D efekt a další špatné věci, které ale nemá cenu vypisovat. Z druhé stránky mě zase celkem mrzí, že z trailerů jsem znala celý příběh, tudíž mě už nemělo co překvapit. Jinak vizuální zpracování je opravdu excelentní. Taková živá vydetailovaná příroda, ještě ktomu v 3D a s dobrou hudbou, to byl naprostý filmový orgasmus, který se v brzké době určitě nebude opakovat.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Další klasické klišé, navíc s duchama, no to mě po*er...Jediná vtipná věc na tomto filmu byla Emma Stone, kvůli které jsem to zkoukla..

Bruno (2009) odpad!

Snesu hodně, ale tohle už i na mě bylo moc..Nemám ani sílu psát komentář, tak něco nehorázně zvrhlého, stupidního, jsem ještě nikdy neviděla..A to sem se snažila se bavit..Bohužel, i moje velká tolerance tohle zesměšňování homosexuálů nevydržela..

Čtvrtý druh (2009)

Brečela sem strachy, posléze sem nadávala jak je to trapné..Já vám ani nevim, jestli se mi to líbilo :D

Drool (2009)

Pěkné, divné, ale roztomilé :D Katy Kate si asi do smrti budu pamatovat :D

Fantastický pan Lišák (2009)

Fantastický pan Lišák - aneb jak vychytralá liška zametá s farmáři..Toť vše, nic víc, nic míň, ale ta hudba byla úžasná ;)