• Krátkometrážní

Noví mutanti (2020)

Oceňuji změnu pojetí i celkový smysl filmu! Není to tak velké jako x-men, není to pro davy, ale s formou i vyprávěním jsem naprosto spokojený! Úplně v pohodě jednohubka co potěší!

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Po tragické pětce přichází svižný, krvavý a s dobrou pointou další zářez... velice solidní díl s fajn atmosférou. Svým způsobem i trochu pětku ignoruje což jsem i rád!

Pátek třináctého 5 (1985)

Pátý díl je nejhorší ve všem! Ani máma ani jason, scénář a postavy k zblití! Nesympatické, nudné a trapné! Potěší akorát některé mordy a kozy. Režijní peklo prostě!

Pátek třináctého 4 (1984)

Rozhodně to není lepší jak třetí díl. Svým způsobem to kopíruje díly předchozí. A final chapter? Proč není tam opodstatnění ani důvod končit!

Thor: Láska jako hrom (2022)

O dost slabší jak předchozí díly. Vážná rovina není už vůbec jen komedie a vztahy. Co se týká bitev také slabší. Škoda!

Nenávist (2020)

Další hororový zářez je zde. Bohužel film se nesnaží nic vysvětlovat a jen sází na smrti, nechutnosti a občasné lekačky. Film má obrovský problém a to je to že neumí zaujmout a spíš nudí. Škoda protože produkčně to mělo všechno co bylo třeba.

Thor: Ragnarok (2017)

Pohodovka... tváří se to strašně vážně, ale zároveň film používá nonstop humor při každé situaci kdy film odlehčuje. Za mě v pohodě a pokud jde o pobavení tak zo se mu daří. Souboje stojí za to!

Jan Žižka (2022)

Nejdražší historický český film o Žižkovi! Skvělé téma, skvělý herci ale Jákle ty jsi fakt ocas. Proč jsi udělal pouze zrod vojevůdce, ale neukázal jsi světu bitvy a více zajímavých událostí z jeho života! Jinak dramatická část to ti jde!

Marťan (2015)

Ridley a scifi to je prostě jeho. Geniálně a bezchybně zpracované téma. Potěší hra s real i trochou štěstí. Vše víceméně klape jak má. Jen škoda že pár chyb na kráse se přece jen našlo.

Hypnotik (2023)

Dobře obsazený film s dobrou zápletkou i pointou, kdy se Rodriguez snaží kopírovat nolana, jak hudbou, tak akcí a vlastně vším ale při porovnání žalostně selhává. Film je předvídatelný a pozorný divák přijde na všechno velice rychle což je škoda. Konec mohl lépe vygradovat a s tou kamerou si to chtělo více pohrát. Takhle bohužel jen průměr.