Mr. Bean (1990) (seriál)

Když se o mě začnou pokoušet depky, tenhle roztomilý packal je spolehlivě zažene. Bravo Rowane!

Oko (2008) odpad!

Nemám rád remake a nemám je rád od amíků.

Purpurové řeky (2000)

Natočit skvělý film a nevykrás přitom jinou klasiku asi už dnes nejde. Berme to tak, že francouzi natočili výborný film s použitím částí jiného výborného filmu od Amíků. Kdyby tomu bylo naopak, nadávali bychom jistě víc a právem.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Co Amerika dělá, nemusí být vždy dobré. Ale ty jejich remake, ať se fakt jdou vycpat!!! Jedna hvězdička za Rena a Claviera, i když oba by spíše zasloužili pár přes papulu, že se do toho nechali navést. Svět peněz ale funguje ať se nám to líbí nebo ne.

Drž hubu! (2003)

Kolikáté remake příběhu už tohle vlastně je? Mělo by to být trapné a obehrané, ale není a jednotlivé scény fakt fungují. Bavil jsem se báječně.

Amélie z Montmartru (2001)

Jeden z nejpůvabnějších příběhů z posledních desetiletí. Audrey Tautou kouzelná a dokonalá a ten její trpaslík z pohlednic... prostě pohlazení na duši.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Románovou předlohu neznám, ale film mě rozhodně v ničem nezklamal. Má napětí, má logiku a Zimmerova hudba je úchvatná.

Rytíři nebes (2006)

Perfektně natočené a krásný příběh. Není dnes mnoho takových filmů z válečného prostředí.

Návštěvníci (1993)

Skoro dvě hodiny skvělé zábavy. J. Reno přesvědčivě dokazuje, že nemusí nutně být jen drsňákem z thrillerů.