Thor (2011)

Tolik známých herců a určitě vysoký rozpočet, přitom z toho vznikla jen taková ptákovina.

Taxi 4 (2007)

Na tohle jsem se tedy koukat nevydržel. Ztráta času. A to se mi předchozí díly docela líbily.

Muži v černém 3 (2012)

No ptákovina to je. Koukat se na to dá, běhají tam pěkné příšerky, jsou tam pěkná 60. léta s pěknými kostýmy a auty ale to je asi tak všechno. Děj jsem nestačil pochytat a širší souvislosti taky ne, tak aspoň že to nebylo rozvláčné ani nudné.

Temné stíny (2012)

Super upírská záležitost. Je fakt, že začátek filmu má našlápnuto trochu víc a konec trochu pokulhává, ale přesto je ve filmu spousta výborných nápadů a fórků a od začátku o konce jsem se výborně bavil. A oceňuji několik skutečně vypečeých sexy momentů.

Vnitřní vesmír (1987)

Na svojí dobu asi docela dobré, dnes jsou triky i provedení trochu úsměvné. Zmenšit člověka a vpíchnout ho do jiného je docela zajímavý nápad, ale co jeho hmotnost? Ta se taky zmenší?

Nedotknutelní (2011)

Příjemný, trochu až pohádkovitý film o tom, jak praštěný ale zásadovitý černoch ukázal smysl života ochrnutému boháči.

48 hodin v Paříži (1988)

Mno, na dnešní dobu trochu pomalejší thriller, který je chvílemi skutečně rozvláčný. Gangsteři jsou amatérští a totálně neschopní. Harrison Ford hraje svou postavu trochu mimózního ale přesto bystrého a mírně akčního amerického chirurga naprosto výborně. Michelle je taky skvělá. Dneska by podobný námět byl zfilmován asi podstatně jinak. Ale i tak vcelku zajímavý film. Jo a nesmím zapomenout zmínit výbornou hudbu od Morriconeho.

Diktátor (2012)

Opět strašná blbost, ale pár fórků stojí za 3*

Neznámý (2011)

Výborný propacovaný a zamotaný scénář s velice působivým zvratem. Perfektně navozená atmosféra zimního Berlína. Žluté taxíky jsou likvidovány jak na běžícím páse a akční honičky nenechají diváka ani na chvilku vydechnout. Mimochodem velice zajímavá kladná postavička StBáka a bývalého východoněmeckého špiona. Už jsme se dostali do doby, kdy takovéto charaktery stojí na "hodné" straně? Za mně 4.5 hvězdy a velké překvapení.

Muži v naději (2011)

Čekal jsem větší ptákovinu, ale tenhle film příjemně překvapil lidskou stránkou.