FUBAR (2023) (seriál)

Za mě OK. Arnold, ač žádný herec, stále má svoje charisma. Doplněno o sympatické herce, trocha nadsázky, hektokitry krve a porcí legrace a je na co se dívat.

Banda - Série 1 (2019) (série)

Příjemné překvapení, skvělej nářez a naprosto boží Karl Urban.

Pán prstenů: Prsteny moci - Série 1 (2022) (série)

Není to špatný. Technicky skvělé. Příběhová linka taky ok, doufám, že některé věci budou dovysvětleny v dalších sériích. Trochu mě tam štve černej elf, černej hobit a černej trpaslík. Nic proti nim, ale prostě se to do příběhu nehodí.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Žádný propadák, jak se tady dá dočíst. Barevné, akční, někdy moc patetické, ale jinak fajn. Potěší Natálka a Russel Crowe jako Zeus

Luther: Pád z nebes (2023)

Za mě slušná zábava, napětí, Luther ve formě. Škoda toho závěru.

Vražda v Paříži (2023)

Hrozná kravina, ale hrozná prdel. S manželkou jsme se pořád smáli, i když někdy to bylo z trapnosti. Nicméně Aniston a Sandler je skvělá dvojka

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Dobře. Jako první díl ok. Pár světlých momentů, vizuály se drží originálu, což je velmi dobře. Černej elf + černej hobit. Moc to nechápu. Nic proti nim, ale ta politická korektnost už mě sere. Nevadí to, ale je tady příslib. Za pár tisíc let ve Středozemi černocha nenajdeme...

Poslední souboj (2021)

Sice hrál Damon uktrakojota, ale hrál ho famózně. Skvělý Driver, skvělý Afflec, skvělý film s úžasným Posledním soubojem