Hogo fogo Homolka (1970)

Sice, nedosahuje geniálnosti jedničky,ale pořád jde o kvalitní zábavu ''buranské'' rodinky Homolkových. Hodně scén zde bylo zapamatování hodných ale, kdybych měla zmínit jednu tak jak se babi topila- http://www.youtube.com/watch?v=GoxCjH-rBZo&feature=related . Z herců jednoznačně vede Děda Homolka v podání neuvěřitelného pana Šebánka.

Tajemství nesmrtelných (2002)

Čekala jsem víc,bylo to takové až moc prvoplánové a se slabounkou zápletkou.Která řeší zda je nesmrtelnost darem či prokletím a že lidský život je potřeba prožít a né v něm jen přežívat.Za klady bych považovalá příjemné prostředí a herce a opravdu hezký dojemný konec.

Poslední Mohykán (1992)

Zklamání, ve všech směrech. Nudil mě příběh, nevýrazná hudba, nudné dialogy prostě skoro všechno u mě bylo špatně. Jediné co mě přimělo dát průměr, byli herci a prostředí kde se příběh odehrává.

Perný den (1964)

Skvělí uvolněný humor nejslavnější kapely všech dob a ach ta božská hudba !

Normal (2009)

Musím uznat že na českou tvorbu slušné záběry,jinak prázdnota a nuda.Zkrátka nic nového co by mě zvedlo z křesla.Podle mého byl hlavní účel režiséra být za každou cenu originální,u mě to nezafungovalo,protože jsem se v pár momentech přistihla že hledím do prázdna.

Prckové (2009)

Trhlé,barevné,zvrácené,pitomé,chaotické a Spy Kids připomýnající ve všech jeho směrech... a mohla bych vyčítat dál... Robert Rodriguez zdřejmně rád pracuje s dětmi a sám je ještě dítě co nevyrostlo,jinak si tenhle nablblý slepenec triků a různých hovadin neumím vysvětlit.Chtěla jsem už automaticky po zkončení dát 2* ale přihazuji jednu,protože jsem se u téhle blbinky celkem bavila.

Volání o pomoc (2007)

Smutné drama, uvěřitelné skoro ve všech jeho bodech. Jen se podivuji nad tím kam se poděla nominace na Oscara pro Adama Sandlera? V roli ve které jsem ho ještě neviděla a ani bych neuvěřila jaký srcervoucí výkon kdy podá.

Hokejový zázrak (2004)

Předesílám že hokej je můj nejoblíbenější sport,jako na jeden z mála sportů se na něj každoročně dívám a fandím.Kurt Russell je v roli trenéra přesvědčiví,stejně jako celý snímek natočený podle skutečné události která se stala.Český tým by měl také dostat takovou filmovou poctu jako tuhle amíci,protože Nagano 1998 je pro nás stejně památné jako pro USA Lake Placid 1980.

Cesta do pravěku (1955)

Tak tohle natočil Karel Zeman v době kdy Spielbergovi bylo něco málo přes 9 let, jestli ten někdy později hledal inspiraci pro jeho ve všech směrech vyšperkovaný Jurský park, tak myslím že právě tady... Smekám!