• Krátkometrážní

Kábulské zločiny lásky (2011)

Na jedné straně představení afgánských(islámských) zákonů pro evropana absolutně nepochopitelných a v některých ohledech absurdních, a na té druhé straně - hodina ženského vězeňského klevetění o ničem, kde jedna pomlouvá tu druhou mezitím co se jejich rodiče hádají o kozy a ovce. Dokument mohl být jistě kvalitněji a lépe zpracován, než aby přes 70% obsahu bylo věnováno drbům a klevetám ve vězení.

Outdoor speciál (2012) (pořad)

Cestovatelský magazín, který představuje netradiční zahraniční expedice i extrémní sportovce při akci. Pětadvacet minut plných adrenalinu a nevšedních dobrodružství z domoviny i neznámých končin naší planety. Pořad, který v Čechách chyběl a vzniknul díky magazínu Outdoor.

Pevnosti Británie (2008) (TV film)

Od hlíny ke klacku, od klacku ke kameni a od kamene ke střelnému prachu. Postupné představení obraných staveb, hradů, pevností a dělostřeleckých opevnění dle dekád britské historie, vše z ptačí perspektivy, díky které si divák vytvoří dobrou představu o rozsáhlosti a majestátnosti těchto staveb.

Valdéz, ráj velryb (2009)

Obrazově sice ne příliš dokonalý(za což může i nepříliš dobrá viditelnost a studená voda), ale na české poměry velmi dobrý dokument o sledování velryb(a nejen jich) ve valdézském zálivu a jeho okolí.

Bible proti Darwinovi (2005) (TV film)

Země je stará nějakých 6 milionů let, lidé žili společně s dinosaury, kteří byly vegetariáni a kontinenty se před velkou potopou nepohybovaly, aha !? Taky začínáte mít pochybnosti o Evoluci ? :D Trochu nesourodě pojatý dokument, který servíruje názory kreacionistů, proti zastáncům Darwinovi evoluční teorie. V dokumentu vystupují známe tváře z anti-náboženského dokumentu Religulous, jako je například řiditel vzdělávacího centra Creation Museum, Petersburk / Kentucky (chicken ?).

Zaklínač (2001)

Pouhé sestříhání 13-ti dílného seriálu do 130 minut bez špetky inovace. Pro toho kdo viděl seriál je to naprostá ztráta času.

Zaklínač (2002) (seriál)

Pro mě jako fandu Zaklínačské ságy je to dar z nebes a jsem rád, že se do něčeho takového v Polsku pustili i když se to ne zcela ve všech aspektech povedlo. Seriálová náplň je trošku jinde, než je knižní předloha, přesto splnil seriál mé očekávání a vykreslení všech postav se povedlo k mé plné spokojenosti.

Dopady klimatických změn (2008)

Dokument pojednává o nepůvodních živočišných druzích, které byly do Rakouska přivlečeny z celého světa a o dopadu "klimatických změn" se téměř vůbec nemluví, alespoň ne v tom měřítku, které jsem očekával. Přesto se jedná o zajímavý dokument, který pojednává o přizpůsobivosti i škodách, které dokáže přivlečený živočišný druh napáchat a že díky změně teplot v Rakousku našlo spousta nepůvodních organismů i živočichů příznivé podmínky pro život svůj i svých dalších generací.

Závod do Dakaru (2006) (seriál)

Race to Dakar jistě není dokumentem pro každého. ale osobně jsem rád, že jsem ho mohl vidět a poznat jak probíhá největší off-roadová motoristická událost na světě, která jistě není žádnou procházkou přes růžovou zahradu a testuje jak stroje tak i jejich jezdce, až na samou krajní mez.

Paparazzi, lovci senzací (2009) (TV film) odpad!

Šmíraci akceptovatelní lidskou blbostí, díky něčemu tak stupidnímu jako je bulvár, čili úplně zbytečné informace si nezaslouží nic jiného než odpad

Časové pásmo bylo změněno