• Krátkometrážní

Sexy party 3: Prvák (2009) odpad!

Už od začátku filmu, vystupuje Van Wilder opravdu nuceným vtěračským stylem (Herectví), a celkově jako rozmazlenej šampónskej debílek, kterej to nemá v hlavě moc srovnaný (Názorově). Děj je opravdu stupidní a snaží se navázat na předchozí díly, na které ani omylem nemá, .. a také se snaží přidat něco ze svojí hromádky Fake - humoru. Vojenská škola, řád celibátu, nezkušený asiat -- snaha o vtip, která je přímo vnucována ... ne, takhle by to prostě nešlo a nezachránila to ani Meredith Giangrande. Amíkova Kuchařka Americká teen komedie posledních let = kozy + další kozy, nejlíp trojky(který má každá američanka) + mrtě kalba(5 promile je minimum) + nějakej fekal humor + zoofilie + jeden nebo dva gayové + nymfomanka + pravá americká láska(ta je jen v americe, nevyváží se) + užehlený modelové(každej typickej američan, takhle vypadá) - > Protřepat, nemíchat ! Aneb komentář stejně tak na úrovni jako dialogy ve filmu.

Spin (2005)

Co by se.. kdyby se .. ? Originalita nápadu - mixování mezi životem a smrtí, láskou a hříchem. Co vše se dá nacpat do pouhých 8 minut a jak je naplno využít.

Tai ji: Zhang San Feng (1993)

Výborná dvojka Jet Li(Jun Bao) a Siu-hou Chin(Chin Bo), spolu s neuvěřitelně propracovanou choreografií bojových scén od začátku, až po konec filmu. Komediální duch se nese celým filmem téměř, až do konce, . . kde závěrečný duel je spíše Akčním-dramatem. Každou scénu jsem doslova hltal. Akční bomba plná propracovaných bojových scén, doplněné o občasný vtípek. Příběh o přátelství a zradě, o dvou životních cestách, které osud rozdělil. 85 %

Jambok geunmu (2005)

Neuvěřitelně ztřeštěná Akční - komedie, která v sobě mixuje nespočet žánrů a alespoň u mě velice povedeně, vůbec mi nevadila změna ze školní komedie na gangsterskou krimi. I když příběh není nic extra, bohatě mi to vynahradila, zprvu nesympatická Seon-a Kim, která si získala postupem filmu moji oblibu .. a ksichty, který předváděla neměly chybu. Příjemná komedie, ve které rozhodně nechybí akce a ani pořádná bitka. 4 a půl 75 %

Kookhwakkot hyanggi (2003)

Láska, která na sebe nechala tak dlouho čekat, že ji ruce osudu znovu nenávratně rozdělí. Citově silný a velmi uvěřitelný příběh, který má své klady i zápory. Jediné co mi hodně vadilo byla hudba, která se prostě do filmu nehodila. || 3 a půl hvězdičky || 60 %

Ichi, slepá samurajka (2008)

Ichi již od začátku připomíná jak příběhově, tak i postavami Zatôichiho i když trošku předělaného. Výrazně barevně natočený snímek, doprovázení hudbou z Šamisenu. Příběh nikterak nevyniká, ale postavy jsou velice příjemné, kostýmy a prostředí byly velice povedené. Ichi patří mezi dobré filmy, kterým žádný milovník Novodobých Samurajských filmů nepohrdne. Nevýrazná akce, doplněna o táhlé sekvence,nastiňování příběhu hlavních hrdinů a nakonec tragické lásce, celkově mi to celé přišlo jako mix několika filmů co jsem již viděl a snímek jako by se neuměl vykročit tou správnou nohou k nastolení rovnováhy. Dlouho jsem rozvažoval mezi 3 a 4 hvezdičkami, ovšem za kostýmy a některé scény za 4. Kostýmy 80%, Hudba a Prostředí 70%, Herci 80%, Příběh 60 %. = 75 %

Láska nebeská (2008) (seriál)

|| Koizora (恋空,Sky of Love) 6 * 48 min || Silný, emocemi nabitý příběh, podle skutečné události, který byl sepsán na mobilním telefonu, dívkou zvaná Mika, - poté do knižní románové podoby a následně i filmu a tohoto seriálového dramatu. Po shlédnutí seriálu jsem měl týden deprese a emočně mě to dost vzalo. Emočně silný, krásný milostný příběh. U posledního dílu jsem brečel jak malá holka :o). Krásný čistý příběh o lásce, který v divákovi zanechá hodně vzpomínek. 80 %

Vzpomínky na lásku (2004)

Krásný, přesto srdce rvoucí příběh o lásce dvou mladých lidí, kterým osud nepřeje jejich vzájemnou lásku. Film u kterého jsem probrečel celou poslední hodinu, ... emočně náročný, přesto krásný. Výkony obou herců byly na tolik přesvědčivé, že mi hned přirostli k srdci a hudba jen podbarvovala, již tak silný zážitek. I přes celkovou délku filmu, která je neskutečných 144min, je film i přes smutný příběh neuvěřitelně jemný a netlačí na pilu, takže divák může naplno prožívat emoce spolu s herci. Od režie, až po hudbu nevím co bych vytknul. Silný zážitek s překrásným koncem, ale po druhé bych to asi, už emočně nezvládnul. 95 %

13: hra smrti (2006)

"Já ho nezabil, to mi všichni !" Na Thajce velice silný Thriller, po kterém mě trošku mrazilo, podobný námět tu byl již několikrát, ale v Thajském podání zase trošku jiné. Chuťovka v restauraci mě dost rozhodila a konec dost zbořil. Co všechno je člověk schopný udělat pro peníze a kde má své zábrany ? Zpracování a zvuk za zajímavým námětem trošku pokulhávají, a nevykreslují tak dostatečně atmosféru, což je veliká škoda. 70 %

Tango a Cash (1989)

Stallone & Russell - Akční komedie s nezapomenutelnýma hláškama - výborná hlavní dvojka. 70 %