• Krátkometrážní

Babo (2008)

Procítěné romantické drama, ve kterém Tae-hyeon Cha konečně ukázal co v něm je. Nádherný srdce rvoucí dojemný příběh doprovázený klavírní hudbou a náhledy do Sung-ryongova mládí, u kterého jsem nabrečel málem kýbl slz. Ani nevím proč mě to tak vzalo, ale hrozně se mi to líbilo a Národní divadlo v Praze jsem ke konci opravdu nečekal. Někdy si uvědomíme příliš pozdě, jak hodně jsme vlastně vlasně milovali a jak hodně mám naplňovala život láskou osoba, která odešla navždy do hvězd. 95%

Lítám v tom (2009)

Netradičně pojatý snímek s již tradičním George Clooney, který vypráví příběh jedné agentury, která funguje jako prostředník pro oznamování výpovědí zaměstnanců firem jejichž šéfové nemají na to, aby vyhodili zaměstnance, co u nich pracuje, již přes několik let a proto Ryan (G.C.) je neustále ve vzduchu a letí vyhodit další zaměstnance. Trpká satira, o tom že někdy je lepší být sám s hlavou vysoko v oblacích a prázdným batohem. 85 %

Rosnička (2009)

Trošku jsem se bál, že film bude podobný Miss Conception. Weather Girl je takovou lehčí ukecanější, trošku sprostější . . spíše romantickou-komedií, která má díky skvělým hercům i něco do sebe a není, až zas tak nudná, jak zde někteří píšou. Některé scény jsou zdlouhavější a ukecanější, a díky dlouhým dialogům a některým otravným scénám za 3. Klasická americká blboučká romantická-komedie s tisíckrát ohranou zápletkou zabalená do nového hávu, která stačí pro pobavení po náročném dni . . nic víc nic míň. 55 %

Bez slitování (2006)

Netradičně pojatý příběh, vyprávějící osud jednoho němého chlapce, který se v mládí zamiluje do dívky, která mu pomohla. Postupem času, díky nedostatku peněz a s výbornými vlastnostmi v používání nožů se stane zabijákem, aby si mohl zaplatit léčbu, začal tak opět mluvit a mohl najít svou dětskou lásku. Celý film je i přes drsný příběh, pojat celkem odlehčeně a vtipně, to i díky tomu, že bezejmenný zabiják neumí mluvit a pouze se vyjadřuje přes své myšlenky. Výborný hudební doprovod a charismatičtí herci, hlavně Ha-kyun Shin a krásná Ji-hye Yun. 85 %

Star Trek (2009)

Výborná Space Action, plná zajímavých herců a záběrů. Díky propracovanému scénaři, efektů, které nejsou nijak přehnané a akčním scénám se jedná o výborné Akční - Sci-fi. Občas mi přišlo, že filmu chybý jaký si nádech(jiskra) i když napětí bylo dost. Již od začátku je nastíněná cesta hlavních hrdinů od útlého věku a tak si přijde na své i absolutní neznalec Star Treku. Zajímavá zápletka v časoprostoru a Warp na plný výkon, takový je nový Star Trek. 85 %

Kat: Válečná zóna (2008)

Brutální akčňák, ve kterém se střídají opravdu dobré scény s méně povedenými, nepomáhá tomu ani slabý scénář, ale co čekat od komiksové adaptace. Záporáci byly opravdu povedení a čistka u Rusů v domě parádní, zbytek slabší průměr. Kamera jako by se nemohla vynabažit studených barev a režisér jako by nevěděl jakým směrem jít .. příště by ještě více akce a mrtvol určitě pomohlo, jistá podobnost s Batmanem je skoro přesná. Nejlepší je vyvražďovací atmosféra na začátku a pak na konci v hotelu. Skoro za 4 *. 60%

Žij rychle! (2006) (TV film)

Zástupce B -čkových Akčních-Krimi v hlavní roli s Taryn Manning, hrající drsnou zlodějku aut Sage, která ukradne auto DJ´ -jovi zabijákovi a nemá to lehké ani s policií, která ji obviní ze zabití jejího přítele. Na Béčko dobrý, jen sem čekal víc honiček a krádeží aut. 40 %

Andělé a démoni (2009)

Více akce a násilí, zajímavé .... ovšem nedostačující, zpracování Angels & Demons mi přišlo spíše jako Cestománie po Římu, občas nucené, hloupé, předvídatelné a naivní, .. ale přesto dobrý Thriller, který má zase něco do sebe. Hudbu měl na starost opět vynikající Hans Zimmer a Ayelet Zurer byla opravdu elegantně sexy. Od příběhu jsem čekal mnohem více tajemna a zamotanosti. Záběry byly i zde opravdu dobré a atmosféra na diváka jen dýchala. 60 %

Paprika (2006)

Zajímavý nápad, dokonalé provedení, excelentní hudba, příběh jemně matoucí a pěkná animace. 85 %