• Rodinný

Bod obnovy (2023)

S potěšením můžu říct, že jsme natočili film na světové úrovni.Opravdu to vypadá jak levnější americký film, za který by se ovšem nemuseli stydět.Herecky to je zvládnuté, příběh je zajímavý, vše možné digitální vychytávky též, ale občas mě to začalo nudit. Rozhodně oceňuji dobrou hudbu, která dokreslovala atmosféru a nápad.Taky musím pochválit kameramana, nebyly to tupě statické záběry, ale hrál si s kamerou. Za mě 65%, ale potěšilo mě, že dokážeme v Česku udělat něco světového, z čeho nekřičí naše čecháčkovství a nedáváme tím filmem najevo, že jsme Češi.Dávame tím najevo,že i Češi točí filmy na světové úrovni.Škoda, že jich nevzniká víc.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Taková průměrná česká komedie.Bylo to dobře zahrané, bylo tam spoustu vtipných momentů, ale je fakt, že jsem se většinu filmu nudil.Přechazení z komedie do dramatu,  kdy se řešila nevěra, nedostatek peněz atd, tady úplně nefungovalo.Ale mělo to dobrou hudbu.50%.

Major Payne (1995)

Nejhorší film, co Castle natočil.Ujetá komedie a vlastně byla nudná.A zbytečně malí herci museli při natáčení trpět, protože tohle napsat to muselo chtít hodně retardovanosti a úchylnosti.Jedinné slušné byla hudba.30% za hudbu a pár dobrých hlášek

Želary (2003)

Výborně zahraný, ale hnusný a krutý příběh a poměrně pro mě nezajímavý.Takže jednou jsem na to podíval, ale víckrát to vidět nechci, stejně jako Nabarvené ptáče.40%.

Hrůzná minulost 2 (2014)

Průměrný horor s předvidatelným dějem, spíš jsem se u něj nudil, ale z těch braků, co Cs Horror dává to byl jeden z ,,lepších ".Mělo to aspoň pěknou hudbu.35%.

Puls 3: Invaze (2008)

Viděl jsem to na Cs Horror No ta amateričnost a levnost ztiho čišila na sto honů.Příběh nudný a trochu se to rozjede během filmu.Ale za druhé zkouknutí to nestojí.20%.

Rande s hvězdou (2020) (pořad)

Příjemný koncert za doplnění zajímavostí o určitém interpretovi.

Alpha Code (2020)

Na tomto filmu je super, že se točil v Česku, a že v něm hrají čeští herci.Tim však pozitiva končí.Scénář je psaný jak pro nekonečný seriál, natočené je to brutálně levně, takže film stojí na hereckých  výkonech,  ale žádné efekty a velké honičky a výbuchy  nečekejme. Jen pár amatersky sehraných rvaček, i Marek Vašut rozdával pěsti a větší levné efekty jsou až ke konci. V Americe takových filmů je za rok tak sto, takže se mezi nimi tento film určitě ztratí.A protože naše televize si libují v téhle špatných filmech, tak čekám, kdy ho budou vysílat.Ale dabing vedlejších postav je hrozný.Někde dabuji profi dabéři, ale doktora a toho,co říká, že tam nemůže nikoho pustit,to snad daboval nějaký student,co šel kolem dabingového studia. 5%navíc dávám za dobrou hudbu a Vašuta a Dyka, akorát nechápu, proč mu hraje o 25 let mladší herec bratra.Za mě 35%.

Nájemník (2021) (TV film)

Televizní verze zajímavého příběhu.Ale tím jak je to předvídatelné a strašně levné udělané a celé to stojí víceméně na hereckých výkonech, tak to je časem nuda.Ale z toho, co Joj Family vysílá je to z lepšího soudku.40%.