• Rodinný

Démon ve mně (2023)

Tohle byla velká slaňování Nudný scénář, nudné herecké výkony a celé to bylo zdlouhavé a nudné.Nemělo to žádnou dynamiku a vlastně jsem byl rád, když šli titulky, to bylo to nejzajímavější na celém filmu.:)40%.

Insidious: Červené dveře (2023)

Tak jsme se dočkali pokračování skvělé série.Ovšem nebylo už tak zdařilé jako předešlé části Děj hodně utrpěl, že Lin tam byla jen chvilku. Je určitě fajn vidět jak Ty vyrostl, zahrál to dobře, i Patrick a další herci, ale už to byl tuctovy horor, ničím moc výjimečný.Ale rozhodně mě to nezklamalo.Opět musím pochválit soundtrack filmu, ty u těhle hororů bývají dobré.60%.

Sestra II (2023)

Důstojné pokračování 1 dílu.Příbeh byl zajímavý, bylo tam pár lekaček a Valak se vrátila v plné formě a v celé své kráse.Ale přeci jen mě tam něco chybělo.Herecky to byla velmi dobře odvedená práce a film byl obdařen kvalitnim soundtrackem.65%.

Saw X (2023)

Oproti minulému dilu je to návrat k původní sérii, to je rozhodně plus.První půlhodina byla teda krutě nudná, ale dobře v rámci příběhu, to tam být muselo, když se JOHN rozhodně pomstít všem, co ho podvedli při léčbě rakoviny.Brutální to sem tam bylo, ale překvapil a potěšil ten zvrat ke konci.To se tvůrcům povedlo a potěšil mě i minutový návrat Hoffmana.Za mě, nebudu nemilosrdný jako John, 65%.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Toto byl asi nejslabší díl, co sem viděl.Postava panáčka vypadá jak prase a až na brutální vraždy zde převažuje příběh neuplatného policisty, co vše dělal podle zákona.Je to slabý čajček oproti předešlým dílům, ale koukat se na to dá.Vždycky jsem si říkal, proč do toho ti herci jdou, ale v případě Rocka, který těch rolí moc nemá v poslední době to snad i chápu.Ale není to top filmy v jeho kariéře.Ani u Jacksona, ale ten hrál I v horších věcech.Z hororu spíš udělali slušnou kriminálku.50%.

Nový Olymp (2023)

Taková pěkná romanťárna o dvou chlapech, co jejich láska přetrvá i po 30 letech.Dobře zahrané, jen tam bylo asi zbytečně obrazů navíc, osobně bych to zkrátil, ale nějak zásadně mě to nevadilo.Pro fanoušky pěkných mužů tvurci do filmu dali i jejich pohlavní údy, takže holky mají na co koukat.Za mě 60%.

Krásný chlapec (2010)

Z nadějného námětu vzešla jedna velká nuda. Hlavní role, kluk, co vystřilel spolužáky, tam moc nebyl, a hlavní dvojice nebyla úplně sympatická.Zahrané to bylo Jakš takš, ale bylo to celé utahané, nemastný, neslaný. Za mě 30%.