Slečna Drsňák (2000)

Mě osobně se tahle komedie moc líbila. V poslední době se často snažím najít film, u kterého bych se alespoň trochu zasmál. Ale nemyslím tím krkolomné pády, rvačky a jíné blázniviny. Prostě detaily, kterých si ostatní ani nevšimnou. Už mě unavují velkorozpočtové komedie se spoustou slavných osobností, kteří ze sebe dělají kretény, aby se divák smál od začátku dokonce "hrozně" vtipnejm hláškám a těžko pochopitelnejm saltům atd atd....A tento film splnil přesně mé představy. Byl to pohodovej snímek se spoustou vtipnejch detajlů. Viz. např. "ledový království".

Zkáza letu 4938 (2001) (TV film)

Zvláštní styl natáčení tohoto snímku mě donutil dát jednoznačně pětku. I když film nebyl úplně přesně to co jsem si představoval.....ale asi právě proto mě tak zaujal. Nebyl nejspíš podle skutečné události, ale podle mého názoru vystihl chování přeživších pasažérů nejlépe ze všech filmů o leteckých neštěstí, které jsem kdy viděl. Sám jsem pilot a proto chápu že to mladá Conny něměla lehké. Zvláště když je žena. Za povšimnutí také stojí to, že se mezi pasažéry neustále střídaly autoritativní posty. Za velice kladné také považuji to, že se divák ocitl jakoby v roli dalšího pasažéra. Nebyly zde vidět žádné záchráné pokusy, záběry z věže či další věci, které vidí jen divák běžného katastrofického filmu. Bylo vidět pouze to co by divák viděl pouze v roli pasažéra. Takže ho to přibíjí k obazovce a sleduje co se stane, protože nemůže vědět co se děje jinde. To bylo jen malé odůvodnění té pětky.

Taková malá bestie (1981)

Celkem úsmněvný snímek s Paolem Villaggiem. Zajímavý námět a komediální provedení. Jako vždy bylo k vidění několik scének u kterých jsem se opravdu od srdce zasmál, ale nebylo to úplně to co jsem očekával. Dalo se to vydržet.

Dvě na jednoho (2002)

Tak nenhle film u mně moc nezabodoval. Čekal jsem něco víc propletenýho. Ve filmu se mi líbil akorát William Baldwin.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Totálně špatný film o..............už ani nevim o čem to vlasně bylo......vlasně o ňákym převaděči spojitosti nebo co. Sázel jsem na S.W. Scotta, že to rozjede ve velkym stylu jak jsem u něj zvyklý, ale takový propadák, to jsem u něj ještě neviděl.

Hurá na to! (1999)

Film prakticky o ničem. Hulení, chlast, pařba, hulení, chlast, pařba. Nicméně když jde o hulení tak je to vždycky super. Takže ta pětka je za dobrý hlášky, pytle trávy a dlouhý špeky. Překvapilo mě že kromě toho prvního napomenutí ve filmu nebylo žádné hulící ponaučení typu hulení je špatný, které v takových snímcích obvykle bývá.

Falešná hraběnka (1994) (TV film)

Moc pěkný filmeček, který na mě velice zapůsobil a to právě pro svou dějovou průhlednost. Od začátku je jasné o co jde a jak to skončí. V každé minutě filmu divák čeká na nějaký nečekáný zvrat, který tam samozřejmě není. Ale právě přesto se mi film tak líbil. Rozhodně si vžádném případě nebudu vyčítat, když dám pětku.

Podnikavá dívka (1988)

Pěkná komedie o tom, že to v životě není nic lehké. Škoda, že ve filmu nebylo více humoru byl spíše vážnější. Výkony všech hlavních herců byly normální a nijak nevybočovaly. Divák si skoro nevšimne Kevina Spaceyho a stejně tak Davida Duchovnyho. Moc se mi líbila Melanie Griffith. Skrátka byl to výborný odpočinkový filmeček.

Past (1999)

Úžasnej lupičskej film. Connery zahrál standartně (výborně) a Cathrine ještě líp. Film plný nečekaných zvratů a neustálého očekávání co má Connery ještě za lubem. Prostě paráda....

Doba ledová (2002)

Dost jsem se u této komedie pobavil. Je skvěle namluvená. Myslím tím jak dabing tak původní znění. Opravdu dobrá práce.