Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Nejsem žádná sufražetka (ostatně mám penis), ale chvílemi mě Rodriguezova vizuální estetika (rozuměj sexismus) samotného urážela. Myslím, že by mu pomohlo, kdyby ho někdo konečně análně znásilnil. Jinak oproti prvnímu SIn City je na tom patrný posun moderních technologií a rezignace na...cokoli jiného

Zloba - Královna černé magie (2014)

Tak snad se to bude líbit alespoň dětem - nicméně bych nechtěl být v pozici rodiče, který jim musí vysvětlit, proč jim o té zlé královně celý život lže.

Čínská čtvrť (1974)

Paradoxně mi na tom přišel nejslabší konec - celé to je tak epické a záhadné, že má člověk pocit, že závěrečné odhalení překlene čas, prostor a vesmír, a tak, když se stane, co se stane je to takové...banální. Ale tohle stranou je to opravdu nestárnoucí dobrý film a to je asi ta nejlepší věc, co můžete o produktu tohohle pokleslého umění říct.

Úsvit planety opic (2014)

Pakliže je váš mozek schopen unést představu opice co jede na koni, mohlo by se vám to docela líbit.

Za borovicovým hájem (2012)

Jsou slova, na které je třeba si dávat pozor. Ukážeme si to na příkladu: v souvislosti s tímto filmem, vám jistě spousta lidí řekne jak je "mnohovrstevný", jenže stejně dobře by mohli použít slovo "roztříštěný"...a pak už je jenom krůček k termínu "o ničem", protože to je přesně o čem to celé je - příběh by se vám vešel napsaný do dlaně. Pár zajímavých postav, z nichž je tam však každá tak krátce, že svůj potenciál zcela zazdí. Škodička.

Stáhni mě do pekla (2009)

Na horor málo strašidelné, na komedii málo legrační - ale aspoň se ukázalo, že když má démon mluvit svojí mateřštinou, bude to vždycky česky

Sabotáž (2014)

Je to to nejlepší, co Arnold od svého comebacku natočil - a to je jeho vina a zároveň jeho trest.

Přerušený kruh (2012)

Filmy jako tenhle mě nutí se zamyslet, jestli jsem skutečně emocionální mrzák. A vždycky, když tak činím, dojdu k závěru, že problém není ve mně, ale v tom, že byť něco takového asi vzbuzuje spoustu emocí ve spoustě lidech, to že mě to zanechává netečným je úplně v pořádku - prostě mě to nebaví a nezajímá. Čili emocionální mrzák a narcis k tomu....ale jo, hraje se tam na banjo.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Nemůžu se zbavit dojmu, že tím, že si Marvel udržuje svůj "vesmír" se jeho adaptace podobají jako vejce vejci...a vajíčka jsou to klišovitá, kýčovitá a hlavně, bože, hlavně tak nudná

Fargo (2014) (seriál)

Martin Freeman is Breaking Bad a Billy Bob Thornton dokazuje, že u psychopata je účes polovina úspěchu