Boeing 747 v ohrožení (1996)

Poměrně solidní thriller s ucházejícím Russellem, překvapivě (spoiler) brzy umírajícím Seagalem, krásnou a hodnou Halle Berry a netradičně záporným "Poirotem" Davidem Suchetem. Dívat se na to určitě dá, občas film dokonce i překvapí a místy je to i zábava.

Šakal (1997)

Průměrný akční film, kde na mě větší mírou zapůsobil záporák Bruce Willis než nevýrazný klaďas Richard Gere. Škoda jen, že jeho postava je také poměrně jednorozměrná. Jinak bych možná dal i vyšší hodnocení. Závěrečná honička v metru je také jen průměrná. Dívat se na to ale dá.

Hrdina proti své vůli (1992)

V podstatě originální příběh o dvou "hrdinech", kteří si vymění role. Námět je to dobrý, jenže je tu plno klišé a ten konec je příšerně přeslazený. Takové Město šílenců (opět s Hoffmanem) je mnohem působivější. Po druhém zhlédnutí přidávám ještě jednu hvězdičku, není to přece jen tak špatné

Zámotek (1985)

Celkem nenáročná komedie o partě dědků z domova důchidců, kteří najdou v sousedním domě bazén s kokony, který jim navrací ztracené mládí. Důchodci, mimozemštani a Steve Guttenberg, to je panečku zajímavá kombinace :-). Abych nezapomněl: Na svou dobu skvělé efekty!

Odplata (1999)

Silně průměrný místy až příliš brutální film.

Schůzka s ďáblem (1999) (TV film)

Na německou televizní produkci to není až tak špatné, jak jsem se bál..

Nic moc. O tomhle filmu mi každý tvrdil, že to je pecka (včetně recenzí na csfd), ale já jsem byl zklamán. Většina vtipů jsou buď ryze urážlivé nebo nechutné a jeho politická nekorektnost je pro mě až příliš. Nemůžu si pomoct, ale příběh je také slabý a pár jakž takž vtipných hlodů to nezachrání, protože oproti těm trapným jsou ve velké menšině. opravdu nechápu, jak někdo tohle může považovat a prohlašovat za film roku...

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizoda)

Tento díl se poměrně dost vzdaluje původní předloze, ale nemůžu říct, že to je na vyloženě špatně, protože tak je dělána kniha, by to bylo vyloženě nezfilmovatelné. Přesto je trochu škoda, že film není vyprávěn stejnou osobou jako kniha. Hodně by mě zajímalo, jak by se s tím tvůrci vypořádali a hlavně ten konec by tady spousta lidí asi opěvovala. I tak je to ale zajímavý příběh a film je zvládnut dobře.