Matrix Resurrections (2021)

Celý film má nádech nechtěbosti a rutiny. Chybí tomu hodně! Takže na mne film působil skoro jako parodie. Jak jsem říkal mně stačí The Matrix. Nic více nebylo třeba!

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Přerod se žel nekonal. Je to horší než jsem si myslel. Scénáristé a herci nectí základní definici Zaklínače. Vše co se dělo na Kaer Morhen je děs! Hlavně postavy Vesemír a Ranuncúl jsou děsivé. Chybný Casting, scénář postav a jejich provedení jsou tragické!!! Přímočarost vpřed. Hloubka, mystika, napětí vše je upozaděno. Seriál je zcela zapomenutelný.

Mlčení (2016)

I mizerné herecké výkony tento film potopili. Řekl bych ztráta času koukat na tento film.

Wonder Woman 1984 (2020)

Na druhé koukání je to ještě horší než první dojem. To je fakt nehorázná blbost. J8 vlastně ani nevím za co dávám tu jednu hvězdu. Aha už vím za Cheetah v podání Ken Wiig není úplně špatné. Avšak konečný boj je směšný. Co si pamatují měla WW s Cheetah opravdu velké problémy. Boj byl ve filmu hodně krátký a neodpovídal tomu.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Vidět tento film po filmu ,,V zajetí démonů,, sráží tento film na totální dno, ale je nutno říct, že na české poměry slušný film. Nic méně pojmout film více vážně a nebo více humorně by bylo lepší. Bylo to tak na půl a to nikdy není dobře.

V zajetí démonů (2013)

Už velmi dlouho jsem nezažil u filmu takový strach a napětí. Velmi povedené po všech stránkách.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Já jsem neobjektivní, protože mám hrozně rád herectví Robina Williamse, ale bylo to jednoduché a humorné i na podruhé, takže dobrý. U komedie je jednoduchost někdy lepší. A rodinné hodnoty je třeba vyzdvihovat vždy když to někdo dokáže ještě s vtipem je to super.

Hon (2012)

Nejhorší na tom je fakt, že se to může stát komukoliv. Obzvláště když se do toho zapojí media. Což měl Lukas štěstí se v tomto filmu nestalo. Nic méně trošku jsem zuřil, že právo je v tomto filmu jen na straně jedné a zbytek je jen o davu. Bylo by lepší zapojit do toho též více stran. Přišlo mi hrozně směšné jak se to z rozhovoru kolegů ještě k tomu lidí co se znají velmi, velmi dlouho do veřejného lynče. Jestli to tak v Dánsku je , tak bych tam nechtěl bydlet. Všichni jsme velmi přecitlivělí co se týče našich blízkých obzvláště dětí, ale pravda je přece také velmi důležitá a je velmi důležité jí rozkrýt než se vynese veřejný soud. Pandořina skříňka se dá otevřít jen jednou.

Amonit (2020)

Kate Winslet opět fenomenální její herectví obohacující. Velmi mne překvapila Saoirse Ronan měl jsem ji zaškatulkovanou v jiných rolích, ale v tomto snímku předvádí výborný výkon. Nadějna herečka.

Časové pásmo bylo změněno