Equalizer (2014)

Jediný spravedlivý proti ruské mafii. Baumaxakr.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Takže, když mi ty divný týpci slíbili ty fotky, abych jako mohla bejt slavnější, než ta tlustá Agáta, tak jsem do toho šla, protože normálně to stojí fáááákt hustej ranec a to já neměla. Pak to teda úplně nedopadlo, ale zadarmo jsem se podívala do Bulharska a s klucíma jsme to tak nějak srovnali. To taková Týna je už dva měsíce v nějakým Súdánu a nepošle ani selfíčko, dylina.

Dům 66b (2013) (studentský film)

Azrael a Jack. Tady vlastně Kruciel a Viktor. Ale proč ne? Na české amatérské poměry brutální nadstandard.

Zmizelá (2014)

Máme tu nový přírůstek do panteonu největších filmových psychopatek. Amy Elliot-Dunne.

Očista: Anarchie (2014)

Takhle. Ve finále se nám z komorního dramatu (což původní Očista byla dočista) vyklubalo něco jako Hunger Games na jednu noc. To sice není nic moc, ale zaplaťsatan za to. Chcete být lovec, nebo být lovnou zvěří? SPOILER: Pokud mě má před osudem, že skončím někde na zdi jako trofejní kus, zachránit nějaký nástupce Černých panterů, tak snad radši tu větvičku do držky a dřevěnej límec.

Strážci Galaxie (2014)

Málem jsem si z téhle party hrdinů ugrootil hlavu. Zkuste s ní nevěřícně grootit dvě hodiny v kuse. Ent, zelenkavá zabíjačka, která skončí v náručí lehce stupidního Indyho, masový vrah se srdcem na dlani a geneticky upravený hlodavec. To jsou ti hodní. Zlí jsou tam trotl, větší trotl a jeho socketované Kladívko ničítko. To mi teda poser prsa.

Úsvit planety opic (2014)

Opravdu je to jenom náhoda, že ten nejmilitantnější opičák se jmenuje Koba?Jakože Stalin?

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Krotitel hobitů má konečně důstojného nástupce na poli krvavých úletů! Takže sice nemáme maminku co žere vlčáky vcelku, ale máme poměrně nepodařenou masáž srdce. Nemáme kreativní použití sekačky na trávu, ale máme ještě kreativnější použití pro tenké střevo. Srk, srk. Sex mrtvých máme nahrazen sexem s mrtvou a mrtvých dětí a matek není nikdy dost. Sečteno, podtrženo, máme radost Vincente.

Metallica: Through the Never (2013)

Zcela a absolutně zbytečná sračka. Je to peklo. Vlasy řídnou (někomu hladce přecházejí v chlupy na zádech). Nápady též. Hudební invence se zastavila v roce 88. Spravedlnost pro všechny. No, a poté se jako koncern METALLICA zaměříme na výrobu rádiových hoven. Černé album na obalu s hadem smotaným jako 20dkg stočeného lejna? Nabít a Přebít? Umagntetizovat se k smrti? A po třiceti járech si hrát na metal? Kdysi jsem to miloval, dneska je mi z toho smutno. A Sandman to nezpraví.

Chutně a levně s Láďou Hruškou (2014) (pořad) odpad!

Předem svého komentu, bych se chtěl ze všech svých orgánů omluvit Mistru Babicovi. Ano Mistře, omlouvám se. Netušil jsem, že elaboráty kuchyňského teroristy LH (je mi poněkud žinantní vyslovovat jméno imbecila, který z kůžiček udělá dort ba i křupku) se stanou jedním z nejprodávanějších titulů na netu. Svět se v prdel obrací. Chci u toho asistovat?