Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Už Werich říkal: To je blbý, to se bude líbit. Genitální pořad o hovadinách z netu pro cílovou kategorii tupců, která v kině vrní blahem při Kameňácích. A že jich je.

Zombieland (2009)

Woody se nám definitvně vrací. Po hipíkovi se závislostí na okurkách, což byla jediná koukatelná figura v roce 2012, je tu jako zabiják nemrtváků ve filmu, kterému k dokonalosti chybí jen chlup. Tak milý a hřejivě lidský film ze světa plného násilí tu nebyl dlouho. P.S. Vždycky jsem tušil, že Eddie Van Halen je zombie, teď je to potvrzený.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Tak oproti prvnímu dílu došlo k posunu. Nutno podotknout, že k posunu směr žumpa. Dějová, dialogová, prostě žumpa. A co se týče hlavních hrdinů, kteří by teoreticky měli být divákovi sympatičtí? Tak to je největší maso. Banda metrosexuálních vlkodlaků a upejrů, Bella jakožto případ pro dětskýho psychiatra a Edward s rozervaným výrazem, který je rozervaný jako prdel po penetraci kůlem. Navíc je mi záhadou, proč se při líbání se svou milou, popletenou Bellinou tváří, jako by olizoval hovno. Neradostná vyhlídka na další dva díly. Už určitě beze mě.

2012 (2009)

Ve výčtu žánrů ve hlavičce filmu chybí komedie. Komedie je to totiž pořádná. Jo, a pokud se říká, že má někdo z prdele kliku, pak si hlavní hrdinové můžou s klikama a kličkama otevřít velkoobchod. Však on nás za dva roky přejde humor, už se nám to krátí.

Parasomnie (2008)

Danny si našel holku. To je dobrá zpráva, ovšem jeho nový objev většinu života prospí a nereaguje na svět. Ještě horší je, že se jí během spánku do hlavy nastěhoval psychopat, toho času zavřený v blázinci, který Lauru používá jako sekáček na maso. Princeznu je třeba osvobodit. Takže za mořem krve a horou mrtvol čeká na Dannyho souboj se zlým černokněžníkem. Jak pak tohle asi skončí?

Vzkříšení duchů (2007) odpad!

Máme tu co dočinění s partou pitomců ve sklepě vypálené střední zdravotnické školy. Pátrají po mrtvé sestře jedné z přítomných pitomkyň, což je zřejmě ten nejběžnější koníček mezi obyvateli Kanady. Já to taky dělám denně, ale zatím jsem nepotkal ani mrtvou kočku natož partu umučených dorostenek. Fajn, lidi v hororech dělají různý blbosti. Ovšem ve chvíli, kdy se na scéně objevuje vrchní záporačka v latexu s výrazem dominy trpící zácpou a na jednoduchou otázku po jejím jméně odpovídá: EXISTOR, je mi jasný, že je zle a omdlívám hrůzou.

Svět hledá superhrdinu! (2006) (pořad)

Nejblbější lidi! Nejtrapnější kostýmy (polystyrenová pazoura a banány místo kvérů)! Zapařenej latex! Slzy! Zapařenější neoprén! Nejblbější jména! America! Fuck, yes! Zarputilé výrazy! Emo patky! Největší kozy! Napětí! Slipy oblečený přes kalhoty! Maškarní! Celej rok! Stres! Senilní Stan Lee! Poslední volné vstupenky! Haligali, létající labutě a draci! Nebodovatelné! P.S. Kozy tam nejsou.

Žízeň (1979)

Zajímavý nápad. Podle tvůrců filmu může být upír každý, kdo vám pije krev sluníčko, nesluníčko. Krvesajovové tady tvoří jakousi panskou rasu, která má vybrané lidi ubytované v lidínech (stejně jako krávy v kravínech) a pravidelně si z nich pro sebe odčerpává červenou dobrotu. Nebohá potomkyně krvavé Alžběty Bathoryové, která o svých soukmenovcích a předcích nemá ani tuchu se musí se svojí novou identitou pořádně poprat. Moc odvázaná z toho není, ale krev není voda, že?

Stupeň 7: Konec světa (2005) (TV film) odpad!

Já snad začnu tyhle katastrofické katastrofy sbírat. Tohle prostě nesmí skončit někde v zapomění.