2001 maniaků (2005)

Super slasher! Southern rednex will rise again! Bydlet ve městě, kde starostuje Fredy Krueger by chtěl každý.

Sin City - město hříchu (2005)

Jako úchylný obdivovatel Franka Millera nemůžu jinak a stříhám metr do české premiéry 300. Bezkonkurenčně nejlepší adaptace komixu ever!

Godzilla (1998)

Emmerich nechal na Manhattnu zmizet ještěrku velkou jako kráva, čímž překonal Copperfielda. Beru to jako komediální remake (dnes) komického originálu. Nicméně stupidní scénář vyvažuje obsazení hlavních postav, hlavně "pojišťovák" Reno.

Zběsilý útěk (2006)

Absolutně nečekaná pecka! Po setkání s duem pedofilů jsem to málem ocejchoval na 5. Konec očekávaný, přesto určitě poctivých 85%. Uvidíme jak si s touhle peckou poradí Strýc DIE HARD4 Willis. Po 16 blocích to vydím na pěknou nakládačku.

Dagon (2001)

Klára Issová s chapadly místo běháků. To musíte vidět :-)

Panic je nanic (2006) odpad!

Takhle jsem se naposledy zasmál, když souseda sežrali prasata....Nevím, kolik to stálo, ale prachy na tenhle spektákl měli tvůrci radši prochlastat. Hlava by bolela jenom je a ne všechny co to zhlídli.

Stíny z lesa (2005)

Mám rád ty pány co se bimbají po lese. Ten film je tak divně blbej, až se mi celkem líbil.

Auta (2006)

Tak jestli se dá nějaký film označit jako "rodinný", je to tenhle. Spousta zábavy pro děti a mraky popkulturních odkazů a hlášek pro dospělé. A koho to nebavilo, ať mi políbí vejfuk.

Zelené barety (1968) odpad!

Totální úlet s králem všech vidláků v hlavní roli.