Temná legenda 2 (2000)

Miestami sa mi zdalo, že by to mohlo byť aspoň tak "dobré" ako jednotka..niektoré vraždy celkom fasa, ale ono to zdanie ozaj klame..

Temná legenda 3 (2005) odpad!

Tu môžme vidieť, ako sa niekto snaží natočiť odpad odpadov.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Ten začiatok ešte hej..ale to ostatné..to už v každom horore musí byť viac jebačiek ako vrážd?

See No Evil 2 (2014)

To killovanie celkom ušlo, za to je ta hviezda..ale..Presne o tomto som už kurva hovoril. Neznášam takéto nelogické chujoviny. Bezpečnostné dvere sú pre niekoho slabšie ako zo sadrokartónu, dlhodobí pracovníci nemocnice odrazu nevedia kam majú ísť...no a to že vrah je obyčajný človek, ktorého skratka vychovala jedna fanatická ortodoxná piča (z prvej časti je nám to predsa jasné) a ani za toho Boha nevie zomrieť ma skratka nasiera do takej miery, že chcem zrušiť aj tú jednu hviezdu. Ak by skapal, dal by som aj tri..takto sa pekne pomaly mohli dopracovať na tieň Piatka 13-teho..ale aj tak...Jason a toto hovädo to sa skratka nedá porovnať.

Valentine (2001)

..a okrem iného, bez Denisky by to malo oveľa nižšie hodnotenie.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

A čo..natočíme ďalšiu sračku, však aj tak na seba zarobí..a hororový fanúšik sa môže aj posrať od zlosti čo to za Dielo zazrelo svetlo sveta..

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

No žiadna sláva teda..bolo to vychvalované až do nebies, ľudia vraj z kina odchádzali, vracali, odpadli a ja som zaspal...

Časové pásmo bylo změněno