Třídní sraz 2 - pohřeb (2014)

Jednička byla velice povedený vtipný pohled na život muže ve 40ti a co všechno může mít za problémy. Ted se přesouváme z komedie krize středního věku k road tripu téhle trojce , která jede na pohřeb. Avšak Thomas vydal nové album a z ohlasů zjištuje. že se to nikomu nelíbí, Niels zjištuje, že ho podvedla žena s jeho kámošem Torbenem, který na rozlučce umře a Andreas je hotovej z toho,že ho žádná žena nechce. Todle není tak klasický roadtripek, ale nahláškovaná, černá komedie jak se sluší a patří. Kdy možná i párkrát padneš smíchem pod stůl, jako já. Ano, pár zbytečných scének(trapných) vůbec nemuselo být, ale i tak bavili jsme se se ženou parádně! 8/10 Doporučuji stejně jako jedničku :)

Saljut-7 (2017)

Tak konečně film za který se Rusko nemusí vůbec stydět. Trocha od Apolla, trocha Gravitace, ale taky dle historie za časů studené války. Vesmírná stanice je poškozená a je na ni vyslána posádka, co ji ma nějak zprovoznit a hlavně zajistit, at se nedostane k nepříteli..Několik velice povedených dramatických/akčních scén a záběrů, technicky se nemají tvůrci zač stydět a vše to pěkně šlape od začátku až do konce. Spokojenost a klidně bych dal i kino. 8/10

Třídní sraz (2011)

To se tak po 25letech koná třídní sraz. A trojka čtyřicátníků si žije své obyčejné život. Jeden má hemeroidy a připadá si starý, druhý koukal moc na porno, tak mu utekla žena s mladým psychologem a třetí má jen přítelkyni a psa. Tak se rozhodnou že zajdou ještě na pánskou jízdu před srazem, zvednou sebevědomí a dostanou se nějaké do kalhotek, jako za mlada.. Naprosto upřímnej a přirozenej snímek, který je radost sledovat a smát se. 8/10 Doporučuji a jde se na dvojku!

Cizinec ve vlaku (2018)

Neesonovky mám rád, at už Non-Stop či první Taken. Ale tady ta se nepovedla, i když vše nasvědčovalo tomu že to bude opět super. Vlak, plno neznámých lidí lidí, konsprirace a v čele drsnák Neeson. Ona ale kolikrát chyběla logika a nechápu proč až tak moc přepálený konec s vlakem..Nevadí, Liam na to pořád má a budu se těšit na příště. 6/10

Insidious: Poslední klíč (2018)

Tak je tu další Insidious, nezklame, ale ani si ho nijak nezapamatujete.. Elise opět zahraná v pohodě, odkrývání rodinné minulosti s pár zajímavými zvraty se mi líbilo. Konečnej fight nic moc, ale klíčník vypadal dobře :) Avšak ty dva ajtáky nevím proč někdo tak debilně napsal, vtipy a hlášky o ničem, trapas... Na jedno pokoukání pohoda, nic víc.. 6/10

Endeavour - Série 5 (2018) (série)

Vynikající série!! Finále pěkně rozehrálo dej na všechny stran, takže očekávání jsou veliká a snas to dobře dopadne pro nás :)

Přední linie (2011)

Tak zase toška z té vojenské historie. Tentokrát z Korejské války mezi Severem a Jihem, kdy už se reší mírová jednání,hranice a ani jedna strana nechce přijít o jedno strategické pohoří. Ražisérovi se povedlo nenuceně ukázat nesmyslnost války a mašinérije všeho okolo...Drsné, smutné... 8/10

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Tak konečně vyšla trojka a trilogie je kompletní..U dvojky jsem se ještě válel smíchy pod stolem, tady už ne. Samozřejmě vtip a smích tu byl, jen už ne takový jako dřív, škoda. Moc se mi ani nelíbilo co udělali z Dangera, taky mi tu chyběla Zekiho správně ztřeštěná partnerka z jedničky. Samozřejmě nesmí chybět vsuvka s uprchlíky. Pro mě nejslabší díl, ale na jedno pohodové odpoledne vystačí. 6/10

Endeavour - Barvy (2018) (epizoda)

Mě tu dostalo, to jak uviděl šroubek z brýlí na zemi. Proto 4..