Millerovi na tripu (2013)

Po téhle komedii vím, že na komedie fakt do kina chodit nemůžu. Dlouho jsem se takhle nezasmál u hraného filmu. Bavil jsem se od začátku až do nepovedených scének. Parádní hlášky bláznivé rodinky na tripu s dvěma tunama trávy, kde potkaj další střelenou americkou rodinku v karavanu. A J. Aniston dobrej striptýz :) Určitě neviděno naposled! 9/10

Turbo (2013)

To byla taková prdel a zároveň velký překvapení! Sice prvních pár minut jsem si říkal co to zase bude, ale po dávce nitra se to rozjelo do plných a já brečel smíchy jak malej :D Všechno to pěkně odsejpalo, závod skoro jak v telce :) Parta šneků neměla chybu a nejvíc z nich zabíjel White Shadow. Vtípky super, párkrát jsem málem i spadl pod stůl :D Chlámal jsem se, takže 8/10

Don Jon (2013)

Porno kam se podíváš, to je hlavní heslo tohodle řádného kousku J.G.Levitta. Povedená!! Frajírek DON JON má prostě radši pornohub.com než sex v reálu a tím směrem jde všechno. Než potká jednu slečinku a poté potká jednu madam, jak říká. O srandu není nouze, borci se nemusí bát, zaláskovaná komedie to taky není a střípky z porna taky uvidí, takže není důvod nekouknout! Scarlett je kočka, Julianne se s tím nese*e a Gordon správnej týpek. Jen ať pokračuje mladej rejža!! 8/10

Most (2011) (seriál)

Co na mostě začne, tam to taky skončí... Další vynikající temná krimi od frajerů ze severu. Najednou se objeví chlápek, co je naštvanej na celej svět a tak započne jeho pomsta. Tím jsou donuceni dva poldové spojit síly a dopadnout ho. Polda má rozvrácenou rodinu, nějak má všechno v paži a naopak policajtka je sama, inteligentní. Snad bych ji přirovnal ke "Kůstce", ale 10x "horší", bez emocí, neumí lhát, prostě jede jako stroj. Policajti jak se patří. No a to vše opět v klasické severské atmosféře, zajímavé zvraty, do detailu promyšlený příběh a finále u kterého jsem opět zůstal čumět s otevřenou hubou..Vše téměr bez chyby 9/10. Jdu se pustit do druhé série. PS.: Není se čemu divit, že amíci opět museli udělat svou verzi. A angláni budou mít zase svůj tunel ... UPDATE: Druhá série nářez! Nejde jinak 100%. Ano I 3.série je strašné pecka a zážitek... Přijdou nové postavy, nový případ a další kostlivci ze skříně... Mrazivé pokoukání... 10/10

Rio (2011)

nudááááá....

Já, padouch 2 (2013)

I s animovanou dvojkou jdou dělat divy! Dětska se pobaví s mimoňama a zbytek se zasměje všemu, teda já se chlámal furt :) Možná bych se aji nebál říct, že jsem se bavil více než u jedničky. Bylo více vtipu, hlášek a taky hlavně Mimoňů, kteří už nehrály druhé housle a zdatně sekundovali Gruovi. Objevili se i fialoví zombíci z World War Z, zaspívalo se pár známých hitů a skoro i B. Willis :D Kdybych byl na 3D, věřím že bych dal plnou palbu. Jsem spokojen a doporučuju!! 9/10

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Krobot je frajer! A konečně nenucené, zábavné prodloužení příběhu, tedy známého seriálu. Je více cítit ten hořkosladký nádech, ale s tou správnou nadsázkou. Všechny postavy tak jak mají být, hlášky typu: "Chceš prcat?" uzemňovaly :) Konec perfekt, určitě neviděno naposledy. 8/10

Domek z karet (2013) (seriál)

Kevin Spacey a jeho Domeček z karet. Politika a její lobby, lži, intriky, podplácení, pomluvy a ještě víc. Kde jeden podraženej politik, se rozhodne vést křížovou výpravu, kde jede na sebe, před ničím a nikým se nezastaví a kdo je proti, jde ke dnu... Tomuhle všem vévodí propracovaný scénář, mrazivá atmosféra a samozřejmě nejvíc K.Spacey!!! Rozhodně druhá série bude něco! Nejde jinak 10/10

Janghwa, hongryeon (2003)

Ukázkovej psycho kousek!! Po dlouhém čekání jsem se odvážil a nestačil jsem zírat.. Kdy všecho začíná poklidně příjezdem dvou sester za tátou a macechou, ale po čase začne přituhovat, atmosféra houstne, že ani mačetou by nešla nakrájet a poté následuje finále, ze kterého mi šla hlava kolem, jak perfektně je natočený. Ostatně celej film opravdu stojí za to. Horové kousky a lekači nechybí :) Můžu jen doporučit a určitě kouknu někdy zas!!! 9/10

Stážisti (2013)

Tak nehorázně ukecanej film, až se mi svým způsobem líbil. Sice ze začátku se to chce obrnit nervy a občas i přetočit scénku,at se stihnou přečíst celé titulky, ale pak už to je zábava. Vtípků je sice pomálo, ani ne takové které by mě sundali pod stůl, spíš tady se hraje na jednoduchost. Nejlepší postava Chett a trouba co prodával madračky a ten blbec z te hlavní skupiny, byl až moc blbec.. Bohužel rozhodně zase nic extra od dvojky O.W&V.V, do kina bzch na to nešel, ty dvě hodiny byly až moc a občas je potřeba si udělat reklamu :) 6,5/10 P.S: Určitě viděno naposledy.