Ahsoka - Část 7: Sny a šílenství (2023) (epizoda) odpad!

"Dave Filoni is a false god." Já bych přímo řekl, že Dave je hrobař SW. Míra idiocie servírovaná divákům v téhle jakobyšou je totiž až neuvěřitelná. Rozhodně je urážející. https://www.youtube.com/watch?v=b6qsDiLBPtE   https://www.youtube.com/watch?v=sa8bblc4_sM   https://www.youtube.com/watch?v=z-nZS3yzE5Y

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda) odpad!

DO P*DELE VŽDYT V TOMHLE SSERIÁLU ALE NAPROSTO NIC NEDÁVÁ SMYSL A VŠICHNI SE CHOVAJÍ JAKO NAPROSTÍ BRAINDEADI!!! SW jsou jako Zeman ve své nejlepší formě, vždy když jsme si mysleli, že už níž klesnout nejde, vytáhly se bagry a dno prohloubilo opět o pár kilometrů...

Mr. Olympia - Příběh bratrů Weiderových (2018)

V r. 2018 byl svět ještě docela v pořádku a točily se normální filmy. Dnes už by toto v Hollywoku neprošlo - "male toxicity" level over 9000. Btw. skvělý film, nenudil jsem se ani minutu.

Ahsoka - Část 3: Čas odletu (2023) (epizoda) odpad!

George Lucas musí  brečet někde v koutku své obrovské haciendy co že to provedl... Ahsoka je ztělesněná gravitace a máme už i první oficiální prohlášení, že midi-chloriany už nic neznamenají - aneb space-inkluzivita se rozjela na plno.  Chce se mi zvracet. https://www.youtube.com/watch?v=eW8gseO3jJk

Malá mořská víla (2023)

Nejlepší na tomto filmu je rozhodně výkon Melissa McCarthy - a když můžete o filmu jako jediné pozitivum zmínit právě toto, tak okamžitě víte, že zbytek je brak. Jak ale vidno zde z některých komentářů, consoomers jsou nadšení, resp. ostentativně slepí a hluší.

Nájezd na Rommela (1971)

"Not great, not terrible" - zcela vystihující tento "počin".