Zabiják (2003) odpad!

Kdo to dokoukal do konce, tak riskoval zdraví. Já jsem to shlédl celé a od té doby se každý den modlím k Bohu, aby ochraňoval mé duševní zdraví a zabránil, aby se díky Zabijákovi ze mě nestal poslintanej chromej dement na kriplkáře. Ano tak je tento film nebezpečný.

Muži v černém 2 (2002)

Po vtipné stránce o dost slabší, ale pořád koukatelné. Avšak nejvíce jsem byl znechucen dabingem, takového kvalitního dabingu jakého můžeme slyšet v prvním díle se tady nedočkáme. Děkuji Nově za nasrání...

Arachnofobie (1990)

8 let jsem choval sklípkany, takže něco málo o této havěti vím. Krom toho, že je film plný nesmyslů (zkřížení domácího venkovského druhu s tropickým sklípkanem, vřískání atd. atd.) tak se dá u něj poměrně slušně pobavit, na čemž má zásluhu John Goodman. Pokud máte bídné znalosti z arachnologie a příliš nepřemýšlíte, čeká vás slušná zábava.

Omen 3: Poslední střetnutí (1981)

První díl považuji za možná nejlepší horor všech dob. Druhé pokračování je trochu slabší, ale i tak nahání hrůzu. Závěrečný díl je však už podprůměrná a nesmyslná kupa hnoje, která opravdu důstojně nezakončuje tuhle trilogii.

Přichází Satan! (1976)

Horory příliš nevyhledávám, ale vedle Carpenterovy Věci shledávám The Omen za nejlepší horor všech dob. R. Donner strčil Romera do kapsy a stvořil dílo, které bez jakékoliv nadsázky nahání tu nejděsivější hrůzu v historii kinematografie. Zajímavosti stojí za přečtení.

Bullittův případ (1968)

Velice zajímavá kriminálka s nejlepší honičkou po San Francisku jakou kdy kdo natočil!

Klub rváčů (1999)

až na ten záludný konec.. to byl skvělý film. Fincher je talent

Jurský park (1993)

Některé filmy zkrátka nepotřebují slova. Tento je jeden z nich. Velkolepé dobrodružství jak má být!

Lovec jelenů (1978)

Velmi dobře propracované válečné drama, záběry z Vietnamu jsou velice působivé, ale díky nudné a zbytečně dlouhé svatební oslavě, nemůžu dát plné hodnocení.

Časové pásmo bylo změněno