Resident Evil: Odveta (2012)

Tyvole, tak tohle jsem si opravdu protrpěl, ovšem s občasným záchvatem smíchu, což by se asi P. W. S. Andersonovi moc nelíbilo.

V pasti (2018)

Bejt Shyamalanem, tak Malermana zažaluju za vykrádačku. Ale třeba tu s tím byl někdo ještě před Indem, nevím. V každým případku, takovýhle cestování naslepo je úlet a nesmysl. Ale nudný to není a velkým plusem je - jako vždy - tajemný zlo, to prostě funguje.

Na stromě (1971)

Zábava začíná až po půlce, kdy se film mění v reality show, do tý doby je to nuda k uzoufání, navíc příšerně sestřihaná, a i proto je to asi nejslabší Funésova komedie. ___ Stejně je to paradox, že jeden z nejlepších komiků ever porodí takový tele bez špetky talentu, jako je jeho synátor Olivier. A na Geraldine bych teda nešáhnul ani kopačkou, leda že by měla pytel přes hlavu, vždyť její gezicht je směskou obličeje táty Charlieho a rozzuřenýho dobrmana... bojim bojim!

Sestra (2018)

Okamžitě musím sehnat krev Ježíše Krista! AliExpress nebo soukupshop.cz?

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Děsivý na tom je, že takovejch společností už tu pár máme. A zrovna tak po světě běhá spousta angažovanejch naivních holčiček a chlapečků, kteří by náš svět pořád rádi měnili "k lepšímu". Skvělej Hanks, příšernej John "Sexy Facial Expressions" Boyega a slušně vysušená Emma.

Fontána pro Zuzanu (1985)

Jako takhle, dneska by to bylo za míň, ale když jste s tím vyrůstali v tý době, navíc jako puberťák... prostě nostalgie. A nejlepší slovenskej soundtrack ever.

Ultras (2020)

Až na příliš poetickej závěr slušný a i s ohledem na taliánskou náturu zcela vypovídající. Generační výměna a nástup děcek je vždycky o trochu víc průserový období a taky, přesně jak vypráví tenhle příběh, vymanit se z onoho komunitního kruhu je u některejch fanatiků prakticky nemožný, kor když vlastně nic jinýho v životě nemají.

Stará garda (2018)

Kdysi jsme společně s tou věčně revolucionářskou, odborářskou a soudružskou bandou (francouzskou, kdyby to někomu nedocházelo) točili nejlepší komedie. Bohužel, ta doba je pryč, už to neumí ani oni, ani my. Tady aspoň fungovala story s otevíráním starých tajemství, avšak humor v drtivý většině hodně lacinej (Richard řidičem). Pierre je ale, až na ty žlutý zuby, v jeho věku v neuvěřitelný fyzický formě - pořád jak na baterky, celej život, to mu závidím a přeju.

Overlord (2018)

Béčko v áčkovým stylu. Fanoušci "Return to Castle Wolfenstein" like it. [90%]