• Krátkometrážní

Madam Web (2024)

Některé scény vizualizující koncept rozpadu času s pozadím pavučin jsou fakt pěkně udělané a ač příběh občas trochu drhne, tak mi to rozhodně nepřišlo tak špatné, jak zdejší hodnocení může napovídat. [Cinema City Pardubice]

Zimní prázdniny (2023)

Zvláštní retro stylizace, že film působí jak z 80tek. Pocitová stopáž cca 4 hodiny. A ta pěkná slečna, která se mihne v traileru, tak v samotném filmu není o moc déle... Není to moc komedie a ve výsledku ani teenagerská věc, ale spíše morální dilema kolem hlavní postavy podivínského profesora a jeho vztahu ke studentům, jeho okolí a jemu samotnému. [Cinema City Pardubice]

Snědsemboha (2020)

Zajímavé, místy velmi magické, ale jako celek to působí poněkud roztěkaně. [Ponrepo]

Cesária Évora (2022)

Snažil-li se film vyprávět v duchu zpěvaččiny osobnosti, tak super, ale ta melancholie pro mě na té stopáži bylo prostě moc... [Ponrepo]

Premiantka (2024)

Deep art, illusion in desilusion a palčivá otázka: Co je největší úspěch života? Kariéristicko-teen-art-ego-filozofická l-owe-story. [Kino Pilotů]

Perný den (1964)

Dědeček rulezzz! (He's clean.) [Ponrepo]

Sestry z kouřové sauny (2023)

Spirituální úroveň to má, ale kvůli monotónnosti už těch 90 minut stopáže je dost na hraně, že to začíná nudit. [kino Světozor]

Argylle: Tajný agent (2024)

Expozice vypadá slibně, ale pak se film začne ztrácet ve vlastní snaze se co nejoriginálněji zašifrovat, až se mi začalo chtít odejít z kina pryč... Informace za zašifrováním fajn, ale nějak tvůrci zapomněli, že i ta zašifrovaná vrstva by měla být aspoň trochu zábavná až do konce. PS: Skutečný špion by použil Linux a rozhodně by necitoval Jobse v kontextu hackování. [ČSFD projekce, Černý Most]

Prosím o slovo (1975) odpad!

Asi prvních deset minut vypadalo zajímavě, pak mě sled několika zcela nezajímavých dialogů absolutně nezajímavých postav donutil v necelé polovině filmu opustit kino. [Ponrepo, 35 mm]