Rango (2011)

A teď moji drazí, poslyšte příběh o udatném chameleonkovi Rangovi z terárka, který kde se vzal, tu se vzal a stal se legendou a ačkoliv vážně jednou zahyne, vzpomínka na něj a celý film bude žít věčně. Výborný dabing Deppa, parádní animace, nosný příběh, vtipný Rango, vyprofilované postavy, želvák starostou, ďábelský chřestýš, láska? Nadšenost. Originální, milé, plné detailů, ne hloupé, ne dětské, animák pro dospělý!

Zrození Planety opic (2011)

Viděl jsem to tenkrát a bavilo mě to! Viděl jsem to nyní a baví mě to pořád. Kdy a kde se to zvrtlo, kde začala zkáza? Přitom nápad léčit Alzherimerovu chorobu byl výborný. Ale jako vždy se to posralo na lidské hamižnosti a aroganci. Těším se na pokračování. Caesar is home!!!

Není král jako král (2000)

2D prdlá pohádka ("disneyovka") škoda jen, že animace nebyla ještě trhlejší za Izmu s Kronkem tak vysoké hodnocení ;-) A nakonec to dobro zvítězilo... :-) a pro malé děti to musí být skvělé... hvězda i za manželku a děcka Pacha... Pohoda, oddech, minimalistický příběh o nápravě krále.

Obhájce (2011)

Inteligentní, chytrý, napínavý, reálný, charismatický a zajímavý film. Soud, Lincoln, a pár drobností a reálií a je z toho pecka. S prachama můžou lidé všechno, ale není nad to věřit nevinnému. Není nad fligny, finty a kličky ;-)

TACHO (2010)

Bohužel ušito sakra rychle horkou jehlou, aspoň tak to na mě působí, tři nosné příběhy, dějové linky a vlastně kde nic tu nic, hudba však Landovi jde a je to znát. Rozhodně lepších 50% než jakýkoliv jiný český film poslední doby. Na zadek však nesednete.

Blesk (2011)

uff malem jsem se lekl, když jsem viděl že Statham bude za poldu, ale dobře to dopadlo a s grázlama se nesere! Má to mouchy ale už jen kvůli Stathamovi se to musí vidět a je to taková zajímavá kombinace... má to spoustu problémů, vnitřních... ale jde to, dobrá akcička

Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

Komorně pojaté drama líčící schválení hrůzného plánu, líbila se mi dobovost, atmosféra a profily jednotlivých aktérů.

Maraton lásky (2007)

A já jsem se skvěle bavil i když je to předvídatelné a prosté. Náboj tomu, ale dodává vynikající Simon Pegg, takovéhle role mu sedí. A ruku na srdce, vždyť jsme mu všichni fandili tomu smolařskému Dennisovi. Moran to je klasika, cynik, nemakačenko a jeho holá prdel paráda. Chtěl jsem komedošku - dostal jsem ji.

Drive Angry (2011)

Jediná spravedlivá instituce na zemi je peklo, říkám to pořád a taky - já jsem stále živý :-) Nasranej Milton si jede zachránit vnučku z fanatických spárů zločinného okultního impotentního šílence podpírajícího své hnáty hůlčičkou se stehenní kostí Miltonovi dcery. Nářezové, pohodové, směřující k cíli. Výbornej vládce pekel v podání Williama Fichtnera alias účetního s FBI kartičkou a velmi rychlou mincí. Prostě pohoda a žánrová jednohubka

Zdrojový kód (2011)

Předpovídatelné,bez překvápka. Za Veru Farmigu vyšší hodnocení, mám tu ženskou jaksi rád :-) Dostal jsem to co jsem čekal, že dostanu.. víc dramtaičnosti by prospělo. Ale to už je minulost a ta se dá opravit jen ve zdrojovém kódu :-)