Tichá bolest (1990)

Silný a smutný, leč laskavý film plný životních pravd, životního moudra, pokory a práva na život a názory. Většina vět, které pan Rudolf Hrušínský pronese jsou skutečné perly a nutí k hlubokému zamyšlení! Film o nelehkém žití, nelehké době, kde ústřední dvojici a nádherný vztah dědy a vnuka doplňují figurky a epizody jedné doby.

Jersey Boys (2014)

Dobrá připomínka jedné ikony!

Starsky & Hutch (2004)

Výborná parodie na všechny známé modely dvojic vyšetřovatelů.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Stupidita, hrající si s jednou slovní hříčkou a třema nánama, resp. dvěma! Ale jo 3 + 2! Vtipnej tam není jedinej moment!

Borsalino (1970)

Gangsterka o cestě vzhůru s vynikající dvojicí Belmondo-Delon, to muselo být fanynek....

Osudový kruh (1970)

Pomalá oldschool kriminálka s Bourvilem v nezvyklé roli.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Všichni máme svůj osud :-) "Pořád na mě celý život někdo řve.... začalo to už dávno" Příměr s Forrestem je výstižný. Takový výpravný popis historie posledních 100 let humornou formou :-)

Lucy (2014)

80% filmu dobré, má to jakous takous hlavu i logiku, konec uvalený, spíchlý narychlo. Ono taky se těžko takovýto konec vymýšlí, když nikomu z nás ten mozek nefrčí na plný kule... Tam kde Lucy pomalu končí, má začínat druhá půlka filmu či dvojka! Celá myšlenka filmu je dobrá, jen je to nedotažené, proto zklamání.

Časové pásmo bylo změněno