• Krátkometrážní

Simpsonovi (1989) (seriál)

Naj seriál môjho detstva, mladosti a dospelosti.

Zombieland (2009)

Áno je to sranda. Síce sem tam trochu hovadín a vecí keď si poviete: „tak toto tu nemuselo byť “ ,ale zábava (zo strieľania a zabíjania zombíkov) prevyšuje a to je to hlavné na čo som sa tešil. Po Dawn of the Dead ďalšia skvelá zombie pecka.

Ghost in the Shell (1995)

< Tá atmosféra !!! > Tu nie je veľmi o čom polemizovať. Jedno z najlepších SCI-FI vôbec a aj keď ide o animovaný film v pohode prekoná mnohé hrané filmy. Kult! 100%

Semena zla (1981)

Totálne béčko (aj to je slabý výraz ), psycho atmosféra, psycho sci-fi hudba, vrieskanie žien ktoré niekto zabíja (toho je tam dosť), krv, násilie, 80siate roky – Sci-fi horor, žena porodí mimozemšťana... (strašne pri tom vrieska...) a tak ďalej... však už len ten názov INSEMINOID hovorí sám za seba.

Hvězdný prach (2007)

Päť hviezd nestačí na hodnotenie, keby sa dá udelím toľko hviezd koľko je na oblohe.

Dokonalý únik (2009)

Presne som vedel do čoho idem, takže tu nebudem písať veci typu „nenadchne ani neurazí“ a poviem len, že som trochu aj prekvapený celkovým výsledkom (dobrým). Pri mnohých sklamaniach tohto roku (SHRINK, THE SOLOIST...) je A PERFECT GETAWAY naozaj príjemným prekvapením. Uvidíme ako dopadne keď bude mať viac hodnotení. (455)

Kurýr 3 (2008)

A to som ešte dal asi moc, a ako tak pozerám aj ostatný sú k tomuto hovnu niaky štedrí čo sa hviezdičiek týka.

Sedm životů (2008)

Tak moc to útočí na city až sa to skoro nedá uniesť. Ale ináč pekný film.

Šílený Max (1979)

Väčšinou sa stretávam s názormi, že dvojka je omnoho lepšia. Pravda to sčasti je, ale aj jednotka má svoje kúzlo, vynikajúcu atmosféru, namachrované autá a motorky, v akčných scénach ktoré v tej dobe (pred 30siatimi rokmi) museli ľudí vykopávať zo stoličiek.