• Krátkometrážní

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Jednoduchá (priemerná) animácia a scenár, určite neobstojí pri pixarovkách ako je Wall-E, no mnohých určite poteší.

Po krk v extázi (2004)

Čúraš mi do vrecka a vravíš že prší :) a množstvo iných hlášok a zaujímavých situácií...

60 sekund (2000)

Nádherné autá ***** , film ako taký ***

Náhradníci (2009)

Priemerná jednohubka s pár dobými nápadmi (celkovou myšlienkou), slušná akcia a triky.

Moon (2009)

Skutočné modely namiesto počítačovej animácie? Tak to sa dnes pri tomto druhu filmov len tak nevidí, no nie je to absolútne na škodu, ba práve naopak pôsobí to veľmi oldschoolovo a teda pripomína mnohým klasiku 70 – 80 rokov (ale pozor vypadá to lepšie!), čo je výborné. Porovnávať to s 2001-tkou alebo inými kultmi je hlúposť, MOON je osobitý a vydarený film ktorý nič nekopíruje a nevykráda a ide si svojou vlastnou cestou po mesiaci...

Vzpoura v Seattlu (2007)

Autentickosť je hlavnou devízou tohto filmu a výborní herci čerešničkou na torte.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Drogy sú najväčším nepriateľom človeka, no v Biblii je napísané: „Miluj svojho nepriateľa“.

Strážci - Watchmen (2009)

Je to dokonalé, dokonalý komiks ! Po každej stránke úžasne natočené. Viac už netreba písať, keď už toto nie je pre niekoho dobrý komiks (spracovanie komiksu), tak potom už neviem.

Cvokař (2009)

Zahúlime? Pokecáme... Možno tým vyriešime svoje problémy, zabudneme na mnoho vecí a bude nám lepšie, možno, a možno aj nie, a keď nie tak o tom napíšeme aspoň niaky ten scenár alebo čo. Kevin Spacey opäť skvelý!

Dějiny násilí (2005)

Prestrelky a husté chmaty Toma (Viggo Mortensen) vynikajúce, ale príbeh nestojí za veľa. Pre mňa veľké sklamanie, filmy od tohto režiséra mám veľmi rád.