• Krátkometrážní

Hra (1997)

Klasický, vynikajúci film od Finchera, s tou všadeprítomnou otázkou „čo je vlastne tá HRA?"

Spiknutí: Echelon (2009)

Dosť nuda, neviem si spomenúť na jediný kladný moment filmu, a to že sa dnes vykrádajú filmy navzájom je aj z tohto jasné.

Blade Runner (1982)

Atmosféra, hudba a vizuál ma ešte nikdy tak nepohltili ako pri BLADE RUNNER. Scott (Réžia) a Vangelis (Hudba) - perfektné spojenie pre SCI-FI film. 100%

V Bruggách (2008)

Zbožňujem tento film! A to som ho videl iba raz. Geniálny herci v geniálnej, humornej gangsterke. 100%

Mission: Impossible II (2000)

John Woo sa tu naozaj vybláznil a vôbec nešetril množstvom efektných spomalovačiek a akčných scén ktoré sú prehnané ako sa len dá, ale v kine som sa vtedy bavil...

Terminál (2004)

Rozosmeje, poteší, pobaví...Tento film = pohoda.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Dokážu roboti ľúbiť? A ako by to asi vyzeralo keby to vedeli? Steven nám to predviedol v ďalšom jeho nezabudnuteľnom príbehu s krásnym vizuálom.

Smrtící úder (2008)

Nič som nečakal a dostal som ešte väčšie nič....ale na jednu hviezdu to určite nie je. Pozerať iba v prípade nudy alebo ak nemáte žiadny iný film po ruke.

Věc (1982)

Po VOTRELCOVI široko ďaleko najlepší SCI-FI horor! VEC!

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Ako sa len môže zmeniť tak skvelý úvod (myslím to ako sa Wolverine a Sabretooth presekávajú masou vojakov v rôznych vojnách) na takú hovadinu? Učebnicový príklad toho ako pokašlať známu komixovú predlohu - obľúbenú komixovú postavu.