Příběh koček (2018)

Takový nezajímavý animák, který nezaujme asi ani nejmenší publikum. Postavičky mi přišly nudné a příběh utahaný. Animace průměrná. 40% :)

Můj kamarád drak (2016)

Hezký příběh, který upoutá nejen mladší publikum. Na konci, jak jinak, emotivní. Drak je pěkně udělaný a roztomilý. Efekty pěkné. Herecky mě to také překvapilo a všechny charaktery tempu filmu sedly. Za mě 90% :)

Bezva ženská na krku (2016)

Po hodně dlouhé době český film, na který se dalo koukat a dokonce mě pobavil. 70% :)

Extrémní rychlost (2017)

Tak toto je spíš extrémní nuda, kterou nezachrání ani těch pár honiček. Mladší z bratrů by za jeho herecký výkon, měl prachy ještě doplatit a ne je brát. Příběh je hodně jednoduchý a se stylem vyprávění sem u toho usínal. Za mě 10% :(

Crash (2004)

Po letech jsem si to opět pustil a je to ještě silnější zážitek, než si to pamatuji. Na některé filmy musí asi člověk dozrát, a toto je u mě ten případ. Skvělé příběhy, které se prolínají postupem filmu místy až vezmou dech. Za mě 90% :)

Escobar - Paradise Lost (2014)

Tento film mi vyloženě zkazil výběr hlavní role. Příběh není špatný, ale celou dobu jsem přál, ať toho ufňukánka sejmou co nejdřív. 40% :(

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009)

Příběh by nebyl špatný, ale z martial-art hlediska je to čiré zoufalství plné rychlých střihů k zamaskování toho, že nikdo žádné bojové umění neumí. 10% :(

Hlas z kamene (2017)

Tak toto byla slabota. Příběh mě moc nezaujal a celé se to nudně táhlo. Emilia byla celkem v poho, ale herecky to nebyl žádný zázrak. Za mě 30% :(