Bitva u Midway (2019)

Za mě hodně povedený válečný film, který kazí (hlavně ze začátku) okatá počítačová animace. Příběh je pěkný a hlavní postavy jsou skvěle zahrané. Letecké bitvy jsou také vydažené a kamera parádní. Za mě 90% :)

Legenda o drakovi (2015)

Hezký příběh s pěknými efekty. Za mě 80% :)

UFC 244: Masvidal vs. Diaz (2019) (pořad)

Celkem průměrná hlavní karta, kterou vyzdvihl hlavní zápas večera, který byl krvavý a svižný. Škoda, že jej ukončil doktor. Za mě 75% :)

UFC 246: McGregor vs. Cowboy (2020) (pořad)

Pěkný fighty, krom ženského v hlavní kartě, ten mi přišel dost nudný. Hlavní zápas večera veliká rychlovka, ale super a hlavně respekt na konci, kdy se všichni v klidu a bez zlé krve rozešli. Tak to má vypadat. Tato stránka McGregora se mi líbí. Za mě 80% :)

Watchmen (2019) (seriál)

První třetina seriálu celkem nuda a druhá už se rozjíždí a závěr je povedený. Doufám že se v tom nebudou chtít plácat dalšími zbytečnými sériemi. Za mě 64% :)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Tak za mě opět spokojenost i když jako celek vidím tuto trilogii jako nejslabší. Akce je zde poměrně hodně a je pěkně natočená, efekty bez vad na kráse a příběhově to také není zas takový průšvih jak jsem čekal po všech těch recenzích. Ukončení příběhu povedené. Opět potěšili postavy z původních filmů. Za mě 80% :)

Total Dhamaal (2019)

Indické filmy mám rád, ale tohle byla fakt nudná hovadina. Za písně aspoň jednu hvězdu dávám. 20% :(

Lví král (2019)

Originál jsem neviděl a toto mě ani přes výborné efekty neuchvátilo. 60% :(

Gabbar is Back (2015)

Pěkný a zajímavý příběh, celkem hodně akce a nějaká ta písnička. Film mě bavil a konec celkem překvapil. Akce opět hodně přehnaná. Za mě 75% :)

Dumbo (2019)

Za mě celkem nudná a nezajímavá pohádka, která mě ničím nezaujala. Burtonův styl je v tom vidět a efekty jsou povedené. Originál sem neviděl, tak nemohu porovnat. 45% :(