Rogue One: Star Wars Story (2016)

Hodně povedená epizoda 3,5. Příběh je pěkný a díky zasazení před epizodou IV. dost předvídatelný. Ale vůbec to nevadí, ba naopak. Konec filmu potěší nejednoho fanouška původní trilogie. Obsazení se povedlo a sposta herců mě potěšila. Akce je zde hodně a nejsou k zahození ani vtipné scény, kterých tu pár je. Efekty samozřejmě pecka a ozvučení i se soundtrackem také. Za mě 95% :)

Mrazík (1964)

Naprostá klasika vánočních svátků. 100% :)

Princ a Večernice (1978)

Povedená klasika s pěkným příběhem a hereckým obsazením. 90% :)

Třetí princ (1982)

Hezká pohádka s pěkným příběhem a hereckým obsazením. Za mě 100% :)

Statečné srdce (1995)

Pro mě jeden z nejlepších historických velkofilmů, kterému nechybí ani skvělý příběh ani pořádné krvavé bitvy. Herecky je to věrohodně zahrané. Vše je pěkně zachyceno bez zbytečných rychlých střihů. I přes svou délku film baví celou dobu a hodně rychle uteče. Za mě 100% :)

Symptom Pandorum (2009)

Atmosférický sci-fi horor se skvělým obsazením a pěkným příběhem, který je napínavý až do konce. Za mě 100% :)

Doktor Strange (2016)

Osobně Cumberbatche vůbec nemusím a nevidím na něm nic zajímavého, takže jsem přistupoval k tomuto marveláku trochu opatrně. I postavu jako takovou v Marvel universu zrovna nevyhledávám (ono u nás taky krom UKK zatím nic nevyšlo). Musím ale říct, že mě film mile překvapil. Příběh je pěkný a co se týče marveláku, tak i o dost vážnější a temnější než filmy doposud vydané. Nejsou zde žádné zlehčující (vtipné) scény a i hlášek je zde jako šafránu. Cumberbatch do role sedl skvěle a jeho postava je nejen arogantní, ale postupem filmu se pěkně mění. McAdams nemá cenu ani komentovat, protože je opět perfektní. Kdo mě hodně potěšil byl Scott Adkins, který sází nejeden parádní kousek z jeho akčního portfolia. Ostatní postavy včetně charismatického záporáka mají své kouzlo. No a když jsme u slova kouzlo, tak zde máme spoustu skvělých efektů kouzlení, na které je radost pohledět. Všechny efekty jsou luxusní a nemají chybu. Film má i spoustu akce, která je celkem pěkně natočená. Musím říci, že jsem s filmem maximálně spokojený a nabídl mi parádní filmový zážitek. 100% :)

Superman 75 (2013) (TV film)

Pěkný kraťas ukazující průřez historií postavy. Za mě 100: :)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Skvěle natočený příběh na který se vždy rád podívám. Postavy jsou pěkně napsané a pěkně propojené. Obsazení mi dokonale sedlo a hudba také. Za mě čistých 100% :)

Jason Bourne (2016)

Jason Bourne mě vůbec nezklamal, ba naopak. Jsem rád, že si film drží stejné tempo v rámci série a rozvádí Jasonovu minulost. Příběh je opět povedený a rozšiřuje sérii. Obsazení je opět bezchybné a každá role má svůj význam. Akce je zde opět hodně a je pěkně natočená. Celkově jsem se u filmu opět bavil i v pomalejších pasážích. Za mě 90% :)