• Rodinný

Sám doma (1990)

Výborná vianočná detská komédia o Kevinovi, ktorého náhodou rodičia nechajú na Vianoce úplne samého doma. K tomu tí dvaja Harry a Marv ako lupiči boli srandovní.

Pan chůva, neboli osobní strážce (1993)

Dosť výborná komédia s Terry Hulk Hogan, na ktorej som sa celý čas bavil. Hlavne som sa bavil hneď na začiatku, keď išiel s motorkou a do toho tá pesnička ROUGH STUFF.

Mechanik zabiják (2011)

Zo začiatku trochu slabšie, ale potom sa to rozbehlo. Tá pol hodina pred koncom bola výborná. Samá akcia, napätie, hlavne výbuch auta, jak Jason utiekol z vybuchujúceho auta.

Komando (1985)

Jeden z mojich najoblúbenjších filmov s Arnoldom Schwarzeneggerom, ktorý ma baví stále. Arnold v skvelej úlohe otca, ktorému unesú teroristi dcéru a podarí sa mu utiecť z lietadla. K tomu veľa vtipných hlášok je tu, niektoré vtipné scénky ale hlavne dosť akčné. Arnie si zaslúži odo mňa 10 z 10.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Síce prvý diel má lepšie hodnotenie,ale mňe sa viac páči tento druhý diel. Casey Ryback je výborným kuchárom a akčné scény v dvojke, boli lepšie, než z prvého dielu. Dávam 10 z 10.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Casey Ryback zachrání celú loď Missouri. Loď prepadnú teroristi. Steven si tu zahral výborného kuchára, ktorý sa snaží zachrániť všetkých rukojemníkov na palube. Jeden z lepších filmov so Stevenom.

Šestý smysl (1999)

Vyborny mysteriozny thriller s Willisem o chlapcovi, ktory vidi pred sebou mrtvych lidi.

Maska (1994)

Tak táto komédia s Jimom ma najviac dokáže rozosmiať. Stanley vyloví z rieky masku, pomocou, ktorej sa dokáže premeniť na zelenú tvár, v ktorej robí strašne grimase. Najviac som sa pobavil, keď Stanley pred mestským parkom tanocoval pred policajtmi. Jedna z mojich obľúbených filmov s Jimom.

Masakr v Texasu (1994)

Niektorých bavia horory. Mňa tiež. Sú i horory, ktoré má moc nebavia. Tento horor moc ma neoslovil. Niečo mi to pripomínalo i komédiu.

Masakr na střední škole (2003)

Dosť akčný snímok zo strednej školy to totiž nebol, ale na Lundgrena celkom dosť priemerné dobré. Chcelo by to viac bitiek.