• Rodinný

Téměř smrtonosná past (2001)

Dosť zábavná a podpriemerná komédia o dvoch utieračoch okien, ktorí si robia srandu na film Smrtonosná past 1.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Podarená vianočná komédia s Arniem, ktorý naposledný deň zabudol kúpiť hračku Turbomena a rozhodol sa, že ju ide kúpiť. Na konci filmu sa dosť pobavil, keď Arnieho preobliekli za Turbomena a Jimmy povedal: na co je mi teď hračka, když mám vlastnýho Turbomena doma.

Rocky IV (1985)

Rocky 4 je najlepeší už len preto, lebo je tu akčňák Dolph Lundgren. Škoda, že mu v tomto filme Ivan Drago zabije najlepšieho parťáka Rockyho - Apolla Creega.

Matrix Reloaded (2003)

Pre mňa jednoznačne najlepší Matrix z celej série. Triky dokonalé urobené a k tomu jedinečný herec Keanu Reeves.

Expendables: Postradatelní (2010)

Výborný akčný film, kde tu hrajú moje najoblúbenejšie akčné hviezdy, ako sú napr.: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren a mnoho iných. V tomto filme mi chýbajú hviezdy ako sú Jean Claude van Damme a Steven Seagal.

Návrat Addamsovy rodiny (1998)

Očakával som od tohto filmu viac, ale i tak dalo sa. Jedine, čo ma na filme sklamalo, je to, že tu nehrajú už tí istí herci, čo hrali v predchádzajúcich dieloch.

Sám doma 3 (1997)

Síce na 1. a 2. diel toto nemá, ale aj tak dosť zábavné. Pribudli tu 2 zlodeji navyše, tak je trochu zábavnejšie. Dobré bolo aj autíčko na ovládanie, ktoré zlodeji sa snažili dostať do rúk.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Stále dobré pokračovanie úpešnej ságy komédie Sám doma, keď tentokrát rodičia nezabudnú Kevina samého doma, ale stratí sa na letisku a vystúpi až v New Yorku.

Replikant (2001)

Další z lepších van Dammeových filmov. van Damme tu hrá dvojúlohu. Sú dvaja - jeden zabíja manželky a druhý stojí na opačnej strane. Akčné efekty slabšie, obsahovo dobré.